Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

A w ogóle to mam przeświadczenie, graniczące z pewnością, że dziś na siłowni widziałem Toma DeLonge'a z Blink-182. Dokładniej to w wersji z First Date:

R5VTGqo.gif

 

Nosił identyczny blond wąs i chyba fryzurę miał identyczną, ale albo mu było zimno, albo miał bad hair day, bo ćwiczył w czapce. Najciekawsze z tego było jednak to, że miał na bosych stopach klasyczne klapki, być może że Kuboty nawet (daleko było i nie widziałem) i sobie w nich ćwiczył. Włącznie z przysiadami na maszynie Smitha :o 

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się. Kościół w Polsce ma inny kalendarz liturgiczny niż ten powszechny. Dzieli sie na kilka okresów. Czas zwykły: luty-wrzesień; akcja „jestem chrześcijaninem nie obchodzę Halloween”: październik-listopad; akcja „komercjalizacja świąt i po co w ogóle to ateistom”: grudzień; akcja „Owsiak i WOŚP to szataństwo”: styczeń. I tak wkółko.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, me_who napisał:

Nie jestem fanem Halloween, ale reakcja niektórych kręgów kościelnych to jest już taki lol, że koniec xD

 

Także pamiętajcie forumowi rodzice, jak przebierzecie dziecko za duszka, to może zostać opętane :kekeke:

 

No ale już przebieranie się w Zapusty za turonia, który wygląda jak sam diabeł, to pielęgnowanie pięknej tradycji polskiej wywodzącej się wprost z chrześcijaństwa ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Zgadzam się. Kościół w Polsce ma inny kalendarz liturgiczny niż ten powszechny. Dzieli sie na kilka okresów. Czas zwykły: luty-wrzesień; akcja „jestem chrześcijaninem nie obchodzę Halloween”: październik-listopad; akcja „komercjalizacja świąt i po co w ogóle to ateistom”: grudzień; akcja „Owsiak i WOŚP to szataństwo”: styczeń. I tak wkółko.

A jak to wygląda z punktu widzenia „przepisów kościoła”? Z tego co pamiętam to Katoli powinien aktywnie szerzyć wiarę, więc samo zwrócenie uwagi, bez agresji jest chyba teoretycznie słuszne. Pytam z ciekawości, gdyż ja akurat nigdy nie miałem większych zapędów do bycia członkiem hiszpańskiej inkwizycji

 

Edyta: A słyszałeś może o głośnej ostatnio sprawie księdza kulturysty? Dla mnie nie jest problemem, że ksiądz ma bicka większego niż wierni

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...