Skocz do zawartości

Wielkie znowu odrodzone Virtus Pro wygrywa 526 rund na de_Marynia w drodze do finału


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

O jaki awkward, spotkalem Johnissa na stolowce i jak sie chcialem przywitac, to mi powiedzial, ze nie podaje mi reki i zebym wypierdalal. Z tym ojcem to chyba rzeczywiscie cos musialo byc na rzeczy.

Ale ocb jeśli to nie jest jakaś tajemnica, bo nie rozumiem ani tej sytuacji, ani zachowania Johnissa ? :-k

Odnośnik do komentarza

Była jakaś akcja z ogólnym jechaniem po Johnissie, i po jakimś filmiku gdzie gówniażeria bije jakiegoś pijanego gościa ktoś napisał, że to stary Johnissa, ten się przejął, SZk podchwycił dowcip o starym Johnissa, a ten się obraził na amen.

 

Jakoś tak


@Scorpio - nie sprawdzę dziś addonów do Kodi, bo dziś Wielka Letnia Awaria Internetu.

Odnośnik do komentarza

Była jakaś akcja z ogólnym jechaniem po Johnissie, i po jakimś filmiku gdzie gówniażeria bije jakiegoś pijanego gościa ktoś napisał, że to stary Johnissa, ten się przejął, SZk podchwycił dowcip o starym Johnissa, a ten się obraził na amen.

 

Jakoś tak

Nie no, to chodzilo o to, ze on za ten tekst dal komus bana i ja wtedy wszedzie pisalem o ojcach, zeby pokazac absurd banowania za takie heheszki i sadzenia w swojej sprawie. A najdziwniejsze jest to, ze ja od tego czasu sie chyba raz z nim widzialem, normalnie przywitalem, zazartowalem o ojcu i on mi nawet cos odpisal na drugi dzien - przynajmniej tak to pamietam...

Odnośnik do komentarza

 

Była jakaś akcja z ogólnym jechaniem po Johnissie, i po jakimś filmiku gdzie gówniażeria bije jakiegoś pijanego gościa ktoś napisał, że to stary Johnissa, ten się przejął, SZk podchwycił dowcip o starym Johnissa, a ten się obraził na amen.

 

Jakoś tak

Nie no, to chodzilo o to, ze on za ten tekst dal komus bana i ja wtedy wszedzie pisalem o ojcach, zeby pokazac absurd banowania za takie heheszki i sadzenia w swojej sprawie. A najdziwniejsze jest to, ze ja od tego czasu sie chyba raz z nim widzialem, normalnie przywitalem, zazartowalem o ojcu i on mi nawet cos odpisal na drugi dzien - przynajmniej tak to pamietam...

 

 

No tak, to był Wicher.

Odnośnik do komentarza

O jaki awkward, spotkalem Johnissa na stolowce i jak sie chcialem przywitac, to mi powiedzial, ze nie podaje mi reki i zebym wypierdalal. Z tym ojcem to chyba rzeczywiscie cos musialo byc na rzeczy.

O boże, jak zarżałem ze śmiechu

 

 

Była jakaś akcja z ogólnym jechaniem po Johnissie

Coś mocno pomyliłeś. Jazda była wtedy, jak on się ośmieszył banem dla Wichra, a później Meler bronieniem tej decyzji - czego uroczą pointą było odwołanie tejże decyzji przez tę samą osobę. :D Parę osób ostro się postawiło za Wichrem właśnie z uwagi na kuriozum tej sytuacji - gdyby nie trafiło akurat na tego wyzywającego cudze rodziny nikt by Wichra IMO nie bronił, ja na pewno nie - i Johniss rzucił zabawkami obiecując, że nigdy nie wróci - czego też nie umiał dochować, jak to ludzie bez honoru mają w zwyczaju ;)

A tak z innej beczki to też bym się wkurwił jakby mi ktoś tak o rodzinie pisał.

Nigdy bym tak o Twojej rodzinie czy rodzinie kogoś innego nie powiedział, ale jeśli ktoś zasłużył na taki - albo i dużo mocniejszy - tekst na forum, to właśnie jedyny typek (no, jest jeszcze drugi taki typ), który na forum z ubliżania rodzinom uczynił sport. Nie widzę nic złego w tym, że odpłacono mu pięknym za nadobne.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...