Skocz do zawartości

Wielkie znowu odrodzone Virtus Pro wygrywa 526 rund na de_Marynia w drodze do finału


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

>kadra u-17
>kolyska na cieszynke xD

 

Pewnie bramka tak samo przypadkowa jak ciaza.

 

O jaki awkward, spotkalem Johnissa na stolowce i jak sie chcialem przywitac, to mi powiedzial, ze nie podaje mi reki i zebym wypierdalal. Z tym ojcem to chyba rzeczywiscie cos musialo byc na rzeczy.

 

Twoje życie nie będzie już takie same. Dzonis Ci powiedział, że masz wypierdalać. Nie wiem czy ktokolwiek by się podniósł po takiej wiadomości. W końcu brzuch ze śmiechu motzno boli :keke:

 

Wiesz co, w calej tej sytuacji zmartwila mnie jego agresja, naprawde po ludzku przykro mi, ze jakies luzne zarty czy neutralne/przyjazne przywitanie wkrecaja goscia na czerwone pole, bo to w ogole nie jest moim celem...

Odnośnik do komentarza

 

https://www.youtube.com/watch?v=13BSGS9W8ZE

 

>kadra u-17

>kolyska na cieszynke xD

 

Pewnie bramka tak samo przypadkowa jak ciaza.

 

O jaki awkward, spotkalem Johnissa na stolowce i jak sie chcialem przywitac, to mi powiedzial, ze nie podaje mi reki i zebym wypierdalal. Z tym ojcem to chyba rzeczywiscie cos musialo byc na rzeczy.

 

Twoje życie nie będzie już takie same. Dzonis Ci powiedział, że masz wypierdalać. Nie wiem czy ktokolwiek by się podniósł po takiej wiadomości. W końcu brzuch ze śmiechu motzno boli :keke:

Wiesz co, w calej tej sytuacji zmartwila mnie jego agresja, naprawde po ludzku przykro mi, ze jakies luzne zarty czy neutralne/przyjazne przywitanie wkrecaja goscia na czerwone pole, bo to w ogole nie jest moim celem...
Gościa, który non stop trollował w Maryni, dodaj :) To jest dla mnie clou :)
Odnośnik do komentarza

Wiecie, mialem kiedys taka akcje, ze gralem w teatrze improwizowanym, czyli takim, w ktorym nie ma scenariusza i tekstu, wszystko na biezaco sie wymysla. Wychodze na probie do sceny z laska, jakos tak sie scena uklada, ze ja gram despotycznego ojca, a ona jechana przez niego corke, no i ja - jako ten ojciec - mowie cos w stylu: "a Maciek twoj brat jest dobry i dlatego go nie bije, a ciebie czasem musze", a laska patrzy na mnie jakby zupelnie stracila kontakt z rzeczywistoscia, przestaje grac, nie ma z nia kontaktu. Druga na "publicznosci" krzyczy: "przerwijmy!", zaczyna tamta przytulac, wszyscy zdziwieni - okazalo sie, ze zupelnym przypadkiem odtworzylem jej dziecinstwo, lacznie z trafieniem we wlasciwe imie brata.

 

Mniej wiecej tak sie czulem przy tej akcji - moze po prostu rzucajac zarty o "ojcach" naprawde na cos trafilem.

Odnośnik do komentarza

Zmęczony po Poznaniu. :) Skandynawowie bardzo polubili miejsca, w których podają burgery i kanapki, co akurat nie dziwi. Nie wiem dlaczego, ale w Szwecji/Danii bardzo ciężko znaleźć knajpy tego rodzaju. Nawet jak są jakieś festiwale z food truckami to przeważa kuchnia azjatycka.

 

I Vami, odesłałem ich do siebie z jakimiś próbkami Golema. Niech szerzą dobre słowo. :) Później się odezwę po 5% firmy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...