Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Co zjebałeś? :keke:

 

 

Nooo to kurwa robota mi nie poszła :keke:

Muszę teraz na gwałt coś znaleźć.

#bezrobociejestspoko ?

 

 

Nie wiem dzisiaj pierwszy dzień :keke:

Generalnie robota zajebista, produkt ciepły jak bułeczki, więc wszystko spoko. Tylko szefostwo trochę oderwane od rzeczywistości :kekeke: Dla przykładu kazali mi się przygotować do sprzedaży produktu po dwóch dniach stwierdzili, że coś długo się przygotowuje i mógłbym już zacząć na co ja "czy wszystko już przygotowane i wszystko wiedzą? Są materiały" ofc ofc tylko zacznij, doślemy. Pierwszy dzień spoko, drugi dzień i zaczynają spływać pytania dotyczące produktu, ofc nikt nic nie wie, zbywam klientów (bo na chuj mi kasa z prowizji nie?, klient na pewno odezwie się drugi raz po takim spławieniu). Skończyło się na tym, że nawet nie dostałem cennika (tylko jedną cenę wyjściową :keke: ) zrobiłem klasycznego Mirka uniosłem się dumą (że niby kurwa mam :roll: ), powiedziałem że ja tego swoim nazwiskiem firmować nie będę (że niby mam nazwisko :lol: ) odwiozłem wszystkie rzeczy do biura i niech spierdalają.

Odnośnik do komentarza

Saga z kurierem cd. zamówiłem sobie dodatkowy internet z Nju za 19 zł miesięcznie i paczka nadana oczywiście... DPD (trzeba podpisać umowę) i ten sam kurier :D Pierwszy dzień - paczka 15:15 nieodebrana, drugi dzień znowu mu napisałem, że nic się nie zmieniło, ale podałem od razu adres firmowy. Drugi dzień - znowu po 15 nieodebrana. Wysmarowałem maila do nju z opisem sytuacji z kurierem, że trzecia paczka to samo... no i dziś telefon z jakiegoś innego nr. no witam, mam paczkę przekierowaną do pana do pracy, mogę być o 14?

 

No kurwa można!

Odnośnik do komentarza

Saga z kurierem cd. zamówiłem sobie dodatkowy internet z Nju za 19 zł miesięcznie i paczka nadana oczywiście... DPD (trzeba podpisać umowę) i ten sam kurier :D Pierwszy dzień - paczka 15:15 nieodebrana, drugi dzień znowu mu napisałem, że nic się nie zmieniło, ale podałem od razu adres firmowy. Drugi dzień - znowu po 15 nieodebrana. Wysmarowałem maila do nju z opisem sytuacji z kurierem, że trzecia paczka to samo... no i dziś telefon z jakiegoś innego nr. no witam, mam paczkę przekierowaną do pana do pracy, mogę być o 14?

 

No kurwa można!

No przecież to nie leży w interesie kuriera, żeby zajmować się przekierowaniem Twojej paczki do innego regionu, kaman :>

Odnośnik do komentarza

 

Saga z kurierem cd. zamówiłem sobie dodatkowy internet z Nju za 19 zł miesięcznie i paczka nadana oczywiście... DPD (trzeba podpisać umowę) i ten sam kurier :D Pierwszy dzień - paczka 15:15 nieodebrana, drugi dzień znowu mu napisałem, że nic się nie zmieniło, ale podałem od razu adres firmowy. Drugi dzień - znowu po 15 nieodebrana. Wysmarowałem maila do nju z opisem sytuacji z kurierem, że trzecia paczka to samo... no i dziś telefon z jakiegoś innego nr. no witam, mam paczkę przekierowaną do pana do pracy, mogę być o 14?

 

No kurwa można!

No przecież to nie leży w interesie kuriera, żeby zajmować się przekierowaniem Twojej paczki do innego regionu, kaman :>

 

 

No nie, ja mu pisałem, że albo po 16 w domu albo do 16 w pracy.

 

wystarczy jmk zadzwonić, korona z głowy spadnie?

 

Miał ode mnie tyle informacji...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...