Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czuje w moczu, że ten stary kurwiorz wyjebie Liverpool i zajmie to 4 miejsce i zaś wszystkie pęknięcia zostaną przykryte papierem toaletowym najwyższej jakości, znów zacznie się sezon od dobrej gry, znów będzie pierdololo że to jest ten rok i znów w grudniu wszystko przepierdoli...

Odnośnik do komentarza

 

Wy tu o jakiejś piłce nożnej a ja tymczasem wygrałem sprawę w Naczelnym Sądzie Administracyjnym

najs, jebać państwowe kurwy cnie???

 

A tak serio co wygrałeś?

 

Wygrałem spór z organami podatkowymi dotyczący tzw "ulgi mieszkaniowej". Podatnik, który sprzeda mieszkanie przed upływem 5 lat od nabycia musi zapłacić podatek. Może tego podatku uniknąć jeżeli w ciągu 2 lat przeznaczy pieniądze na "własne cele mieszkaniowe" (np kupno innego mieszkania. Spór dotyczył kwestii czy w ramach ulgi można kupić 2 mieszkania i czy mogą one być wynajmowane. NSA zgodził się z nami, że tak.

Odnośnik do komentarza

 

 

Wy tu o jakiejś piłce nożnej a ja tymczasem wygrałem sprawę w Naczelnym Sądzie Administracyjnym

najs, jebać państwowe kurwy cnie???

 

A tak serio co wygrałeś?

 

Wygrałem spór z organami podatkowymi dotyczący tzw "ulgi mieszkaniowej". Podatnik, który sprzeda mieszkanie przed upływem 5 lat od nabycia musi zapłacić podatek. Może tego podatku uniknąć jeżeli w ciągu 2 lat przeznaczy pieniądze na "własne cele mieszkaniowe" (np kupno innego mieszkania. Spór dotyczył kwestii czy w ramach ulgi można kupić 2 mieszkania i czy mogą one być wynajmowane. NSA zgodził się z nami, że tak.

 

A inny forumowicz wywalczył możliwość picia piwa na bulwarach wiślanych, więc sorry, ale nie masz się czym przechwalać, bo są sprawy ważne i ważniejsze.

Odnośnik do komentarza

Czuje w moczu, że ten stary kurwiorz wyjebie Liverpool i zajmie to 4 miejsce i zaś wszystkie pęknięcia zostaną przykryte papierem toaletowym najwyższej jakości, znów zacznie się sezon od dobrej gry, znów będzie pierdololo że to jest ten rok i znów w grudniu wszystko przepierdoli...

Ja tam chcę baraże o LM Arsenalu Liverpoolu i City :D Dziś Lecha idzie po mistrza jeśli pokryje tego zdrajcę Kaspera! :war:
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...