Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w zeszłym roku jakoś robiłem jako dodatek do obiadu lody z pietruszki :) I zajebiste połączenie ciepłego mięsa (w sumie nie pamiętam jakie to było mięso) z zimnymi lodami :)

 

A co do sosów w Maku, to żyłem w nieświadomości, że tam są różne sosy :D Myślałem, że tylko keczup i majonez w różnych konfiguracjach :D

Odnośnik do komentarza

A co do sosów w Maku, to żyłem w nieświadomości, że tam są różne sosy :D Myślałem, że tylko keczup i majonez w różnych konfiguracjach :D

Różne są. W Wieśku jest chrzanowo-śmietanowy czy jakoś tak, już nie pamiętam. W Bigmaku inny jest, jest jeszcze pochodna salsy. A z tych nowych to nie wiem. A no i do Fisha jest inny.

Keczup i musztarda jest w Czisach, Hamah, Royalu.

Odnośnik do komentarza

 

Ino messenger. Ewentualnie What's app jak się nie ma fejsa, ale What's już chyba należy do Zuckerberga :-k

No wlasnie nie rozumiem ludzi, ktorzy maja i jedno i drugie, po co. Z instagramem tez, przeciez wszystko to co Instagram ma tez fb

 

 

Z mojej rodziny wujostwo i reszta poprzedniego pokolenia nie ma fejsa, a mają What's appa, a że mamy konwersację rodzinną to wszyscy mają ;)

Odnośnik do komentarza

Ale mają chujowa taktykę bo niesymetryczna. Nie wiem jak w ogóle można próbować grać niesymetryczna. Ja się dziwię że oni jakikolwiek mecz wygrali :kekeke: A co do składu to ja bym jeszcze zamienił di Livio na Nedveda i to by był mój ulubiony :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...