Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gdyby byl paczkomat to bym od razu wybral, ale nie bylo opcji. Kto broni kurierom zmienic prace, tez pracowalem za kilka zl za godzine, ale po to, zeby sie ksztalcic, a nie narzekac, ze sorry ale malo mi placa wiec mam Cie w dupie zostawie paczke na magazynie i sobie ja odbierz mimo zapłaty za dostarczenie dp domu. Ja rozumiem, ze nie oplaca im sie jezdzic i wracac, ale mogl sie dogadać przeciez ze mna. A tak byl 4 razy u mnie i dopiero za 4 zostawil u sasiadow. To jak pisalem, niech pisza, ze w tym rejonie kurierzy sa tylko o tej porze. Kurier ma za zadanie dostarczyc udanie paczke pod wskazany adres i koniec.

 

Ale Ty myślisz że kurier specjalnie tej paczki nie doręczał? Przecież logicznie myśląc nie opłaca mu się to. Kurierzy maja płacone tylko za paczkę doręczoną. Za zwiezione na magazyn często są minusy do dniówki. To że nie pomyślał to inna sprawa. Mógł za pierwszym razem zadzwonić jak nikogo nie zastał i zapytać czy może u sąsiadów.

 

 

Jeśli dostajesz najpierw dwie wiadomości, że na pewno nie będzie nikogo przed 16, a dalej próbujesz ją dostarczyć o 15 to albo jesteś niepoprawnych marzycielem albo idiotą.

Odnośnik do komentarza

Miałem ochotę napisać pod postem tio w różnych: Twój stary, ale uznałem, że mi nie wypada :/

 

Więc napisałem tutaj :keke:

Ha, gdybyś przeczytał zasady to wiedziałbyś, że wklejamy zdjęcia osób związanych z piłką. A mój ojciec zmarł gdy miał 48 lat a ten ze zdjęcia jeszcze żyje.

Odnośnik do komentarza

Kurwa, ale nie kumam trochę dyskusji o kurierach. Jak mi się zdarzy zamówić coś taką usługą to NIGDZIE nie widziałem opcji dopłacenia by mieć o konkretnej godzinie, ni chuj. Poza tym - jeśli rzeczywiście tak jest jak mówi stefan to kumam, że logistycznie nie da się ułożyć planu by wszystkich zadowolić, ale kiedy jest taka trasa ustalana? Dzień przed? Godzinę? Czemu by nie posyłać automatycznego maila czy smsa? Jak to się ustala? Kurier chyba pi razy oko wie, że o 13 będzie tam i tam.

 

Ale ogólnie przychylam się do tego, że to przestarzała usługa.

Odnośnik do komentarza

Nie sądzę, że przestarzała, po prostu zwykle fatalnie zorganizowana.

Śmieszy mnie gadka, że "kurier pracuje do 16, więc nie oczekuj dowozu po tej godzinie" - przecież to oczywiste, że masa ludzi chciałaby mieć po tej godzinie (tj. po pracy) przesyłkę dostarczaną, więc co to za filozofia zatrudnić większą część pracowników tak, by pracowali PO 16, a nie przed?

Jeszcze głupszy jest tekst o tym, że ktoś mógł dopłacić, by mieć lepiej - raz, że kurierzy to często goście, z którymi i tak się człowiek nie dogada, a dwa, że często nie ma opcji dopłaty (vide allegro) i człowiek jest zdany na to, co i kiedy robi kurier.

Taki sam problem mam z pocztą, ale ich rozumiem, że muszą dostarczać od rana przesyłki i nie mogą sobie robić kolejnej rundki popołudniami.

Odnośnik do komentarza

W sumie sama idea takiego konkursu mi się podoba, tylko wykonanie tragiczne i dlatego nie oglądam. Jakby wymienić jurorów na takich, którzy się znają na muzyce, a nie geografii i wymienić muzykę na trochę ambitniejszą (może wygrana tego Portugalczyka będzie takim impulsem) to byłoby to całkiem ciekawe.

 

Edyta podpowiada, że jak patrzę na listę wyników to z geografii też mocni nie są, skoro startuje Izrael i Australia :kekeke:

Odnośnik do komentarza

W sumie sama idea takiego konkursu mi się podoba, tylko wykonanie tragiczne i dlatego nie oglądam. Jakby wymienić jurorów na takich, którzy się znają na muzyce, a nie geografii i wymienić muzykę na trochę ambitniejszą (może wygrana tego Portugalczyka będzie takim impulsem) to byłoby to całkiem ciekawe.

 

Edyta podpowiada, że jak patrzę na listę wyników to z geografii też mocni nie są, skoro startuje Izrael i Australia :kekeke:

Cypr też nie leży w Europie, podobnie Armenia, a Gruzja jeśli nawet leży, to jakimś nieistotnym fragmentem (nie wiem w sumie) :)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...