Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To kogo nam jeszcze sprezentuje to forum :-k

Mamy już (prawie) papieża, największego browarnika na Świecie, znanego perkusistę, futbolistę hamerykańskiego, najlepszego prawnika w Polsce, największego amanta w Polsce, najlepszego sprzedawcę drzwi, restauratora z 5 gwiazdkami.

Kogoś pominąłem? :)

Ładne, doborowe towarzystwo. :D Niech się wszystkim jeszcze lepiej wiedzie.

Zdrowie. :piwo:

ja będę legendą, ale jeszcze nie zdecydowałem dlaczego

Odnośnik do komentarza

To kogo nam jeszcze sprezentuje to forum :-k

Mamy już (prawie) papieża, największego browarnika na Świecie, znanego perkusistę, futbolistę hamerykańskiego, najlepszego prawnika w Polsce, największego amanta w Polsce, najlepszego sprzedawcę drzwi, restauratora z 5 gwiazdkami.

Kogoś pominąłem? :)

Ładne, doborowe towarzystwo. :D Niech się wszystkim jeszcze lepiej wiedzie.

Zdrowie. :piwo:

Zapomniałeś o najbardziej nie zdiagnozowanym przypadku w Polskiej medycynie ;)
Odnośnik do komentarza

5:59 wejście do firmy :-k dawno juz tak nie było

 

dzień dobry się z Państwem

O, to i Ty poranny zryw. Ja zaraz do Belchatowa, mam nadzieje, ze to juz ostatnia odslona poszukiwan auta. Jedno w Wawie juz sprawdzone i czeka, teraz tylko ten Belchatow i temat konczymy.

 

Dzien dobry!

Odnośnik do komentarza

Co prawda nie miałem mocy, żeby w sobotę iść na premierę Dybuka, ale udało mi się za to kupić trzy piwa z Golema: Mazal Adar Dagim, Hopken Hopken 2.0 i Gehennę. Będzie dzisiaj degustowane!

 

Albo jutro, no ale będzie na pewno.

 

Jakby ktoś z Warszawy również chciał się zaopatrzyć, to polecam sklep Piwomaniak na roku JP2 i Anielewicza.

Odnośnik do komentarza

Nie :P Zaczniemy pewnie od jakichś mniej znanych, ale liczę, że kiedyś - podkreślam KIEDYŚ - wystąpimy na CBC w Kopenhadze albo na jakimś mega feście w USA. Póki co sytuacja wygląda tak, że od prawie miesiąca nie wysłałem nikomu oferty, bo nie mam czego sprzedawać. A sztosy szykują się srogie na lato i jesień. Przyszły beczki dębowe po Laphroaig 10 i wlaliśmy w nie nasz whisky stout (Gehenna), więc będzie podwójna torfowa masakra. Tylko ciasno się w browarze robi...

a wlasnie Vami, bo jedna rzecz mnie mega zastanawia - SKAD bierzecie te wszystkie beczki do lezakowania swoich piw? gdzie to mozna dostac? :> ile to kosztuje? :>

zastanawiam sie, czy taki janusz piwowarstwa jak ja moze sie w ogole szarpnac na taka beczke i swoj wlasny barrel aged ;)

Odnośnik do komentarza

No ale wychodzi na to, że ja, lewak, w tym względzie jestem jednak zbyt mało rewolucyjny. ;) Podziwiam i gratuluję Vamiemu, bo też różne marzenia na ten temat miałem, ale dla mnie rewolucja skończyła się na "jest w świecie piwnym coś więcej niż eurolager", i ja bym się w tym snobistycznym świecie kraftu się chyba nie odnalazł :-k

 

(a pierwszy na tym forum był jakubkwa, ale się nie przyznał dopóki ja nie zacząłem)

Odnośnik do komentarza

 

5:59 wejście do firmy :-k dawno juz tak nie było

 

dzień dobry się z Państwem

O, to i Ty poranny zryw. Ja zaraz do Belchatowa, mam nadzieje, ze to juz ostatnia odslona poszukiwan auta. Jedno w Wawie juz sprawdzone i czeka, teraz tylko ten Belchatow i temat konczymy.

 

Dzien dobry!

 

 

no no, to będzie okazja, co by się dobrze jeździło :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...