Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczcie tez jak trzeba trafic w odpowiednie pokolenie i czas. Pamietacie Redssa i Coolera? Jeden przetrwal, ale Cooler byl przyjety chlodno i bylo mowione, ze to gowno nie piwo, dla bab itp. A teraz? Mnóstwo radlerow jest pijanych.

 

No bo Redds to nie radler. Redds to piwo z zaprawką owocową (czyli legendarne piwo z sokiem), a radlery/shandy to piwo pół na pół z lemoniadą. Inna sprawa, że ten pozytywny odbiór to zasługa bardziej marketingu niż gustów :-k

Odnośnik do komentarza

@Gabe, ja w sumie trochę na wyczucie typuje, że po prostu koncerniaki będą próbowały udawać craft (już teraz to widać, że koncerny eksperymentują z innymi rodzajami jak chociażby Żywiec Białe, czy jakieś pszeniczne). A jak koncerny zaspokoją potrzebę nowości u klientów to jednak o połowę niższa cena będzie dużym argumentem.

 

Już tak często jest. Mam ziomków, którzy żłopali APY za 10-15 zeta po czym przesiedli się na Żywcowe za piątaka :)

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Ty masz jakiś kompleks tych korpoludków czy co, że wsadzasz przytyk gdzie się da? :-k

Aż się zakrztusiłem sojowym latte... nie, nie o to chodzi :) Tylko te wszystkie "mody" na craftowe piwa, wapowanie, frappuczino itp. kojarzą mi się z korpo :)

Odnośnik do komentarza

 

Ty masz jakiś kompleks tych korpoludków czy co, że wsadzasz przytyk gdzie się da? :-k

Aż się zakrztusiłem sojowym latte... nie, nie o to chodzi :) Tylko te wszystkie "mody" na craftowe piwa, wapowanie, frappuczino itp. kojarzą mi się z korpo :)

 

Mi się kojarzy z w tym, ze ludzie stawiaja na jakosc, a nie ilosc, no ale co ja tam wiem.

Odnośnik do komentarza

 

@Gabe, ja w sumie trochę na wyczucie typuje, że po prostu koncerniaki będą próbowały udawać craft (już teraz to widać, że koncerny eksperymentują z innymi rodzajami jak chociażby Żywiec Białe, czy jakieś pszeniczne). A jak koncerny zaspokoją potrzebę nowości u klientów to jednak o połowę niższa cena będzie dużym argumentem.

 

Już tak często jest. Mam ziomków, którzy żłopali APY za 10-15 zeta po czym przesiedli się na Żywcowe za piątaka :)

 

sztosy muszą być kurwa drogie!!11

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...