Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zajrzałem sobie na twittera Jacka Piekary* (zgodnie z zasadą patrz trochę szerzej). Jak można żyć na co dzień z taką dawką nienawiści i jadu? :-k

 

---

*drogą swobodnych skojarzeń z Gamblerem

cholera mam go w obserwowanych i jak uwielbiam jego książki i cykl o Mordimerze, tak kurwa tego co tam wypisuje nie da się po prostu czytać :(

Odnośnik do komentarza

Mój pierwszy komp, to był 2003 rok dopiero (mam go jeszcze, Athlon 1,8 Ghz, 512 MB Ram, GeForce 5200Fx), przedtem był NES i pierwszy PSX. Pierwszą grą jaką na PC miałem to jakiś pirat fify 2002, pierwszy oryginał to Europa Universalis II. W CM-a zagrałem pierwszy raz z Pirata w 2004 roku, był to CM4, później nabyłem jakoś CM 03/04 i jakoś to szło.

Odnośnik do komentarza

Jacek Piekara to jedna z nielicznych osób, które postanowiłem unfollołować na twiterze.

Nie czytałem jego książek, ale Książę i Tchórz zawsze będzie w moim sercu

 

Ja czytałem jego Mordimera ze dwa zbiory opowiadań, i muszę obiektywnie przyznać, że warsztat ma bardzo dobry. Zarzucanego mu szowinizmu raczej wtedy nie zauważałem, w końcu fantasy to taka konwencja, każdy tak pisał :-k

 

Natomiast jego twitter? Strasznie to wygląda - retwittowane życzenia świąteczne znajomych i ich zdjęcia rodzinne na zmianę z opluwaniem wszystkich, kto nie z Mieciem :roll:

Odnośnik do komentarza

Jacek Piekara to jedna z nielicznych osób, które postanowiłem unfollołować na twiterze.

A przesunales go na dol listy myspace'a? (PDK KMWTW)

 

Micro Machines na Pegasusie, to byly posiadowy kolezenskie... Jeden gral nieparzyste plansze, drugi parzyste.

Odnośnik do komentarza

Też mi brakowało PS. Jakiś ziomek otworzył "salon gier", kilka konsol i TV poustawiane i za parę zł można było pośmigać głownie graliśmy w Crasha i Tekkena.

 

A co do FIFY to moja pierwsza to była... pierwsza :D FIFA International Soccer dokładnie, bez prawdziwych nazwisk, ze ślimakiem na telebimie, na Amidze. Strasznie niegrywalna była i szybko wróciłem do kochanego SWOS-a :D

Odnośnik do komentarza

w Fifę '98 to mógłbym nawet dzisiaj startować w mistrzostwach świata. Chyba żadnej innej zręcznościówki tak nie wymasterowałem.

 

Biegało się po skrzydle Beckhamem, dośrodkowanie i na pałę wciskało strzał, aby ktokolwiek w polu karnym zgarnął piłkę, czy to była Fifa '99? :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...