Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy komp jaki miałem to rok 88 i Atari 65 XL/XE i ciupanie w Robbo całą rodizną w niedzielę po kościele.

To byłeś chyba szycha na osiedlu. Ja miałem pod koniec 1990 i dalej byłem jednym z nielicznych. Chociaż jakoś w ciągu następnego roku ludzie pokupowali.

Odnośnik do komentarza

 

Pierwszy komp jaki miałem to rok 88 i Atari 65 XL/XE i ciupanie w Robbo całą rodizną w niedzielę po kościele.

To byłeś chyba szycha na osiedlu. Ja miałem pod koniec 1990 i dalej byłem jednym z nielicznych. Chociaż jakoś w ciągu następnego roku ludzie pokupowali.

 

Też w 1988 mieliśmy już Atarynkę. Pamiętam, jak wszyscy kumple mojej 12 lat starszej siostry, wpraszali się na granie :)

Odnośnik do komentarza

Atarynę z kaseciakiem oraz czarno-zielonym monitorkiem oraz 3 joye dostałem od braciaka w spadku. On przesiadł się na Amigę. Później jakieś PC, rzęch niesamowity z czarno-pomarańczowym monitorem.

PC do grania to późno miałem. Jak miałem jakieś 15 lat? Musiałem se sam uzbierać. Później każdy kolejny już lepszy i w miarę na dobrych podzespołach, że gierki mogły chodzić. Tylko wtedy wkręciłem się już w Q2 oraz CM01/02, więc w do reszty nie miałem jakiegoś pociągu. W zasadzie na wszystkie kompy (oprócz A) to musiałem sobie sam hajs zorganizować.

Odnośnik do komentarza

Ja byłem ewenementem, bo dorobiłem się C64, gdy wszyscy już mieli kompy, bo syn znajomych rodziców oddawał, bo już miał kompa ;) To musiał być... 96-97? :-k

 

Ja trochę podobnie. Nie wiem, który to był, ale coś koło tego. Dostałem od wujka na jakieś urodziny. Znajomy miał już PC, ale grał w niego w MK1, a ja na swojej Amidze miałem MK2 :) Później czytałem te Gamblery i SS i było mi żal, że większość gier ma już za duże wymagania i coraz więcej idzie na PC :( Wtedy Pecetowiec to był wróg :D

 

A swojego pierwszego PC miałem w wieku 13 lat, jak kończyłem podstawówkę. I był to na pewno Celeron 1ghz, z Windowsem... ME :D.

Odnośnik do komentarza

 

Moj pierwszy komp byl tak nowoczesny, ze mi koledzy radzili szukac w lewym gornym rogu minusika i opcji User-> Exit Windows - mialem 95, wiec na niewiele sie zdalo... :) Pentium II 400 MHz, ramu chyba 32 MB, niestety bez akceleratora... Jakos listopad 1996.

400 mhz w 1996 roku? Jesteś pewien? Takie moce obliczeniowe weszły koło 1998/1999 roku.

 

A mozliwe, ze to po zmianie, a pierwszy to mogl byc 166 Mhz. Zawodna pamiec.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...