Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

w przedziale i tylko 2000zł :D dobry przedział :D chyba, że jako przedział rozumiemy premie. Czyli na papierze masz 2k, a reszte dostajesz w ramach premii uznaniowej i sobie pracodawca zmniejsza kwotę do US (chyba, że bzdury piszę, ale coś kojarzę, że tak kiedyś było) ;)

 

Inna sprawa, że żadne umiejętności, więc imo 2k to chyba spoko, ile byś jmk tu chciał zarabiać?

Odnośnik do komentarza

Masz plusa za Legię i minusa za Real ode mnie ;).

 

 

Ehh te polityki mają za darmo PKP z tego co wiem, a my, niepełnosprawni 100% płatności :P.

Moja Mama ma 50 % ;)

Jak ktoś jest abonentem Multimedia to dodali kanał E-Sport HD. Można se pooglądać jak napierdalają w Counter Strike'a.

W UPC też?
Odnośnik do komentarza

To raczej taki technik informatyk, niż helpdeskowiec, ale po wymaganiach widać, że to ma być właśnie taka optymalizacja kosztów - zamiast płacić zewnętrznym firmom za byle co, weźmie się taką złotą rączkę i będzie wszystko robił, od grafiki reklamowej do administracji, backupów i helpdesku :P

Odnośnik do komentarza

2K + premia. Premia to może być i pół miliona :) Po prostu korzystnie dla pracodawcy jest jak duża część jest w formie premiowej uzależnionej od regulaminu, a nie kodeksu pracy.

 

Inna sprawa, że określenie "atrakcyjne" przy minimalnej stawce brzmi bardzo komicznie.

Odnośnik do komentarza

przecież jak jest premia, to ona jest tak samo ozusowana jak podstawa

 

chyba że to premia pod stołem

Nie mówię o ZUS tylko regulaminie. W regulaminie możesz np. napisać, że premia nie jest wypłacana za okres L4, urlopu czy innych zwolnień. W regulaminie - tak. Podstawy nie zmniejszysz z tytułu kary regulaminowej - premie możesz.
Odnośnik do komentarza

2k to na rękę 1450zł. Za taki zakres obowiązków?

No jeśli to jest brutto, to słabo, ale bez przesady, że nie wiadomo jaki zakres obowiązków. Przecież non stop nie podmieniasz grafik na stronie? To jest kwestia dopytania się na samej rozmowie, czy napierdalasz 8h fotki produktów i podmieniasz na stronie sklepu, bo jest taka rotacja, a w międzyczasie Halinie myszkę musisz przedmuchać

Odnośnik do komentarza

Już za dużo widziałem, żeby wierzyć w 2 koła na rękę ;) To jest dla osoby z PUP, więc pewnie PUP płaci, a tam praktycznie zawsze jest minimalna. I z tymi obowiązkami to jednak jest spory zakres, prawie jak całego IT. I uwierzcie mi, ale nie są to rzeczy, że myszka nie działa.

Jak pracowałem raz jako ten zastępca admina to najwięcej robiłem jako... kierowca albo odbiorca poczty, nawet nie elektronicznej albo przy niszczarce. A pierwszy admin nie potrafił nawet zarządzać serwerem :D.

Odnośnik do komentarza

Już za dużo widziałem, żeby wierzyć w 2 koła na rękę ;) To jest dla osoby z PUP, więc pewnie PUP płaci, a tam praktycznie zawsze jest minimalna. I z tymi obowiązkami to jednak jest spory zakres, prawie jak całego IT. I uwierzcie mi, ale nie są to rzeczy, że myszka nie działa.

Jak pracowałem raz jako ten zastępca admina to najwięcej robiłem jako... kierowca albo odbiorca poczty, nawet nie elektronicznej albo przy niszczarce. A pierwszy admin nie potrafił nawet zarządzać serwerem :D.

i co, za tak ambitne zadania to minimum 5k na rękę? ;)

 

 

a w międzyczasie Halinie myszkę musisz przedmuchać

 

Misiek, no wiesz co, tu dzieci zaglądają ;)

 

Tu juz chyba nie ma nawet licealistow, a co dopiero dzieci.

 

Najbliższe dzieci jakie się tu mogą pojawić to jak Nigelom, Qczom, Vladom, Brachom, Iconom, itd. podrosną pociechy ;)

Odnośnik do komentarza

Ambitne, nie ambitne, za ochronę danych osobowych byłem odpowiedzialny, przeszedłem szkolenie ABW w Wawie nawet ;) + jak była awaria to też odpowiadałem za naprawę i stabilne działanie sieci i sprzętu. A pensja? Jak myślisz. PUP, wtedy to było 1700 zł, czyli 1200 czy 300 na rękę.

 

Ja mam trochę inną sytuację, bo mnie chorego mało kto w ogóle chce zatrudnić, więc mam mniejsze pole manewru, ale mam też te kilka stówek renty, więc mogę mieć o tyle niższą pensję.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...