Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No przecież GTA v to krok w tył jeśli chodzi o prowadzenie samochodów, ich fizykę i uszkodzenia. :|

I mi się przy okazji, choć jestem może wyjątkiem, bardziej podoba fabuła czwórki. Murzyn jest jakiś bezpłciowy, Michael dla mnie mocno niewiarygodny (no błagam, ale akcja z zemstą na tym instruktorze wywołała u mnie mocnego łotdefaka i zażenowanie), jedynie Trevor jest w miarę ciekawy. Do bohaterów z czwórki (Serba i duetu z DLC) zdecydowanie mocniej się przywiązałem.
Odnośnik do komentarza

No przecież GTA v to krok w tył jeśli chodzi o prowadzenie samochodów, ich fizykę i uszkodzenia. :|

Powiem tak - w GTA IV musiałem się bardzo długo przyzwyczajać do prowadzenia auta i nie polubiłem go. W GTA V to była miłość od pierwszego wejrzenia, szczególnie że zacząłem grać na padzie :) Nie chodzi mi o realizm fizyki, ale o sam komfort.

 

No przecież GTA v to krok w tył jeśli chodzi o prowadzenie samochodów, ich fizykę i uszkodzenia. :|

I mi się przy okazji, choć jestem może wyjątkiem, bardziej podoba fabuła czwórki. Murzyn jest jakiś bezpłciowy, Michael dla mnie mocno niewiarygodny (no błagam, ale akcja z zemstą na tym instruktorze wywołała u mnie mocnego łotdefaka i zażenowanie), jedynie Trevor jest w miarę ciekawy. Do bohaterów z czwórki (Serba i duetu z DLC) zdecydowanie mocniej się przywiązałem.

 

True, Trevor jest genialny, pozostali meh. I nie wiem czy dobrze pamiętam, ale w IV była też bardziej rozwinięta fabuła i możliwość pokierowania rozwojem postaci, w sensie jakieś miłości itp, dobrze kojarzę? :-k Tutaj wszystko szło po linii, oprócz tego jednego końcowego wyboru (który pewnie i tak 99% graczy wybrało oczywisty ;)).

Ej, zacząłem grać w Broforce, o co tam chodzi? Ta cała gra to będzie taka Contra na rozpierdolu? :>

Odnośnik do komentarza

Moja forma jest mega, w sobote zagralem cztery mecze w cymber gaja i mam dzis zakwasy...

Moja podobnie, pograłem godzinę w kosza z jedenastolatkiem i bolą mnie barki :D

No ale już od paru dni biegam, powoli, powoli liczę że, na lato córka będzie mieć tatę w formie

Odnośnik do komentarza

czolem!

 

ech, nigdy wiecej dodatkowych apek budzikowych w telefonie: dzis z ustawionej pobudki na 5.30 wyszlo tyle, ze obudzilem sie o 5.45, bo budzik nie zadzwonil - spojrzalem na tel, a tam komunikat z apki budzikowej: Alarm nie mogl zostac uruchomiony, poniewaz nastapilo nieoczekiwane zakonczenie aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...