Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja jem boczek, jajka, świńskie i kacze mięso i to grubego to mi daleko ;).

Uwielbiam kaczkę, ale nie znam w Krakowie miejsca, gdzie można kupić dobrą. Jak kupiłem kiedyś w markecie to takie gówno było, że nawet koty tknąć nie chciały. W kilku innych miejscach próbowałem - to samo.

 

Masz restaurację i nie wiesz gdzie można kupić dobra kaczkę?

 

Ukazał się pierwszy trailer nowej ekranizacji "To" według Kinga. Robi klimat:

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie polecam nikomu dostawać spadku (np mieszkania) przy większej liczbie osób. Dowiecie się wszystkiego najgorszego i poznacie prawdziwe oblicza innych spadkobierców :)

Naprawdę Cię to dziwi?

Nawet nie wiesz, co potrafią sobie zarzucić i wyrzucić nawet dwaj spadkobiercy przy dość oczywistej sprawie ;)

Odnośnik do komentarza

Btw. Tio, jak już tu jesteś. Czy jak obecnie nie składam zeznań podatkowych w kraju, bo nie mam​ z czego ;), to czy np muszę to robic, jeśli dostałem czesc mieszkania w spadku? Czy tylko to co było w urzędzie skarbowym do zadeklarowania (bodaj SD-2), to była jedyna formalna rzecz jaką musiałem z tym zrobić? :-k

Gacek uwierz mi, już wiem, bo mam taki ekstremalny przypadek właśnie :)

Odnośnik do komentarza

Prawo i Sprawiedliwość

Platforma Obywatelska
.Nowoczesna
Razem
Wolność
Jakby się paru osobom chciało pogrupować te partie jak w STV [od 1 do 5 preferencyjnie, 1 partia na ktora najbardziej chce oddac glos, 5 na ktora najmniej; nie trzeba wymieniać wszystkich opcji] to byłbym wdzięczny, bo potrzebuję na zajęcia i przydałaby się też inna grupa reprezentatywna niż Wolność #1 :keke:
Odnośnik do komentarza

A gdzie SLD i PSL?

To celowo tak ustawione. Największa w Polsce partia, dwie bardzo podobne i dwie skrajności. Po prostu chcę sprawdzić ile mi liczenie tego zajmie na zajęciach przy ~20 osobach głosujących, a jak wstawiłem na grupę ze znajomymi ze studiów to na razie zwykle 1 jest Wolność :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...