Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/poznan/a/uam-poznan-obrazal-zolnierzy-wykletych-przed-uczelnia-musiala-ochraniac-go-policja-zdjecia-film,11892214/działo się trochę dziś w Poznaniu. Swoją drogą to moim zdaniem prawa strona sporu trochę przegięła, bo jednak "lewactwo" ograniczało się do performensów, prowokacji i wygłaszania swoich poglądów, a "prawactwo" wyleciało z agresją (raca w księgarni czy ganianie po Poznaniu Stojanowskiego).

Odnośnik do komentarza

FYM, zgłosiłeś się już do Milionerów?

 

Nie. Tak mnie zniechęcili tym swoim formularzem, że ciągle zapominam do tego przysiąść. Swoją drugą jak widzę na necie jakie tam teraz pytanie dają, to jeszcze bardziej spada mi motywacja.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, ja wysłałem, ale się nie odzywali i się zastanawiam czy są jeszcze szanse ;)

 

PS. Jak coś to szóstki nie wygrałem. Nawet trójki :(.

 

No nie wiem czy to powód do smutku. Nie nudzisz się w robocie, nie masz czasu na pudelka więc możesz nie znać 80% odpowiedzi na padające tam w tej edycji pytania ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...