Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem pewien, że to wymyślona historia. Zbyt duża kumulacja przypadków. Jeżeli gdzieś w wiarygodnym dla mnie źródle przeczytam, że ktoś nauczył niedźwiedzie tańczyć macarenę - pewnie uwierzę. Jak przeczytam, że jakiś archeolog znalazł smocze jajo - pewnie też. Ale jak mi ktoś napisze, że smocze jajo znalazły niedźwiedzie tańczące macarenę to już za dużo i chyba ktoś tu przedawkował narkotyki. Podobnie w przypadku tej historii. Pojedyncze elementy - OK, chociaż naciągane, ale kumulacja - no way.

Odnośnik do komentarza

Ok znalazłem już sam, ale dziękuję.

 

Swoją drogą Keith to jest bez wątpienia najlepszy user na forum, który non stop dostarcza najlepsze inby. Jak nie sprawa podpisu, to dostanie w ryj za dzielenie Polski w ArcGis i wyznawanie nierucharianizmu.

Odnośnik do komentarza

Ok znalazłem już sam, ale dziękuję.

 

Swoją drogą Keith to jest bez wątpienia najlepszy user na forum, który non stop dostarcza najlepsze inby. Jak nie sprawa podpisu, to dostanie w ryj za dzielenie Polski w ArcGis i wyznawanie nierucharianizmu.

 

Na żywo ma jeszcze lepsze historie.

Odnośnik do komentarza

Trudno mi było tutaj być, jak dostawałem bany za rzeczy typu nazwanie NIKOGO stulejarzem. Ale archiwalne tematy czytałem i nie powiem, że brakuje mi tutaj Icona, ale zawsze jest miło, jak na forum są osoby o odmiennych poglądach, nawet głupich.

Odnośnik do komentarza
Trudno mi było tutaj być, jak dostawałem bany za rzeczy typu nazwanie NIKOGO stulejarzem.

Wiesz, ja dostałem bana za wytknięcie Iconowi, że najpierw zamknął temat kończąc dyskusję, a później zrobił dopisek obrażający mnie i kilka innych osób, co wytknięte gdzie indziej spotkało się z banem za offtopic (w Maryni BTW) i groźbami na pw permbana w razie wyciągnięcia screenów.

Szczerze mówiąc sam nie wiem, co jest bardziej odjechane.

Odnośnik do komentarza

 

Trudno mi było tutaj być, jak dostawałem bany za rzeczy typu nazwanie NIKOGO stulejarzem.

Wiesz, ja dostałem bana za wytknięcie Iconowi, że najpierw zamknął temat kończąc dyskusję, a później zrobił dopisek obrażający mnie i kilka innych osób, co wytknięte gdzie indziej spotkało się z banem za offtopic (w Maryni BTW) i groźbami na pw permbana w razie wyciągnięcia screenów.

Szczerze mówiąc sam nie wiem, co jest bardziej odjechane.

 

Ja byłem oskarżony o prowokację religijne (i ban na miesiąc) za stwierdzenie, że msza w kościele katolickim jest nudna.

 

Innym razem skłamał na temat prywatnej rozmowy (nie dość, że wyciągając informacje z prywatnej wiadomości, to jeszcze totalnie przeinaczając). Zachowałem się bardziej fair i napisałem na priv, że albo się przyzna do kłamstwa, albo tego priva opublikuje. Efekt - ban na miesiąc i wyczyszczenie tematu :D

Wtedy też ostatecznie uznałem, że nie ma sensu z kretynem rozmawiać i przez kilka lat na forum się nie pojawiałem.

Odnośnik do komentarza
Ja byłem oskarżony o prowokację religijne (i ban na miesiąc) za stwierdzenie, że msza w kościele katolickim jest nudna.

Potwierdzam, tak było. Nie zmyśla. *

Najbardziej z sufitu bana dał mi PJM (za wskazanie mu w prywatnej wiadomości, że on to sobie może najwyżej grę ściągnąć, a nie kupić jak ja), ale to był już przypadek kliniczny. Icon to mimo wszystko była trochę inna półka, choć akcja z grożeniem banem na pw za ujawnienie jego kłamstw czy takie historie jak Maniaka go mocno do tego zbliżają.

 

*Tego mema by tu nie mogło być pięć lat temu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...