Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem, czy ból dupy. Po prostu szkoda, że takie sytuacje mimo wszystko krzywdzą tę grę, a ciągle nikt z tym nic nie robi. :(

 

Hm... mam ostatnio dziwną przypadłość. W ciągu ostatnich kilkunastu dni nieświadomy pory patrzę wieczorami na zegarek w telefonie i niemal codziennie trafiam w tym momencie na godzinę 21:37. :-k

Odnośnik do komentarza

Mnie prześladuje Bitwa pod Grunwaldem. Często patrzę na zegarek o 14:10, oprócz tego jak jest jakiś rząd cyfr to jakoś mój wzrok akurat kombinację 1410 zawsze wychwyci :D

 

 

A oprócz tego dzisiaj u mnie jedna kotka podtopiła drugą. Jedna piła z miski, podczas gdy druga chciała się przedostać do miski z karmą i nadepnęła jej na głowę. Potem było kilkanaście minut prychania i już ponad godzinę podtopiona syczy jak ktoś do niej próbuje podejść :D

Odnośnik do komentarza

Widzę jakaś inba i znów sędziowie Barcelonę przepchnęli w LM :-k. Dobrze że ostatnio piłki prawie nie oglądam, a z postów w livescore to zdecydowanie najlepszy ten schizzma o nurkowaniu, przez które się tej piłki po prostu oglądać nie chce.

Odnośnik do komentarza

Podaj jeden przykład meczu, w którym gospodarze dostają karnego z tyłka i nie dostają dwóch czerwonych, a goście nie dostają dwóch rzutów karnych, skoro "takich meczów są miliony". :lol:

Dowolny Milanu na wyjezdzie.

Odnośnik do komentarza

Ja powtórze to co pisąłem w livescorze. Jest niesmak.

 

Jak ktoś ma motto "mes que un club" to główną taktyką nie powinny byc próby oszustwa. Tylko, że to nie tylko problem Barcelony, ale też chocby Realu i ogólnie całej współczesnej piłki. Obawiam się, że to się moze jeszcze nasilic po tym meczu, bo poszedł jasny sygnał: warto nurkować. Tylko powtórki wideo mogą temu tylko zaradzić z bezwg;lędnym karaniem symulantów

Odnośnik do komentarza

Schizzm to wiem, że ma wyjebane na pn i jego sprawa, ale Lucasa to miałem zawsze za wielkiego fana piłki nożnej, ale jak przez sędziowanie jej nie ogląda to trochę się pomyliłem xD

Z normalnego chlopaka, ktory wymyslil tzw. Dylemat Lucasa, wyrosl palacy lewicujacy nie ogladajacy w ogole meczow :D

Odnośnik do komentarza

 

Podaj jeden przykład meczu, w którym gospodarze dostają karnego z tyłka i nie dostają dwóch czerwonych, a goście nie dostają dwóch rzutów karnych, skoro "takich meczów są miliony". :lol:

Dowolny Milanu na wyjezdzie.

 

Czyli jednak nie potrafisz wskazać jednego przykładu i z mordy szmata, zero zaskoczenia.

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi nawet o samych sędziów, bo błędy są w każdej dyscyplinie. Po pierwsze mentalność współczesnych zawodników mnie irytuje, bo kładą się jak pizdy za każdym razem, często nawet bez kontaktu. Po drugie lekkie przyzwolenie FIFA/UEFA na to, bo brak powtórek video (w NBA są błędy, no ale chociaż te kluczowe sytuacje są jakoś weryfikowane) i nie próbują jakoś specjalnie walczyć z symulacjami i "pizdowatością" graczy (w NBA są chociaż te kary za flopy).

Odnośnik do komentarza

Lucas, tak serio to ja chyba mam tak samo troche. Przestalem sie tym przejmowac, jak ogladam mecz w tv to wyjebane co bedzie, pilkarzyki pajacyki:D Fajnie jak wygrywaja kluby z ktorymi sympatyzuje, ale jak przegraja to...nic.

 

Co innego mecz na zywo i Pogon ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...