Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pisanie czegokolwiek na dyplom chyba nie może być zbyt ciekawe

Mi się nienajgorzej pisało jak mi ktoś za to płacił :kekeke:

 

Ale i mój licencjat był ciekawy i magisterka :-k Magisterkę pisałem o sposobie dystrybucji muzyki, wideo i książek przez internet.

Odnośnik do komentarza

Ja pisałem magisterkę na temat, o którym wcześniej nie miałem zielonego pojęcia (o polskich działaniach zbrojnych na Zaolziu 1934-38), więc risercz był dla mnie całkiem fajny (pisanie już mniej, bo pisałem na naprawdę ostatni moment :) ).

Odnośnik do komentarza

Ehh, tak z przyjemnością zerknąłem sobie godzinę temu na zegarek, z błogą myślą uderzenia w kimę, bo jutro pobudka o 6... ale przypomniało mi się coś ważnego do zrobienia, co muszę koniecznie dzisiaj skończyć, więc jeszcze min 30 min będę siedział :<

Odnośnik do komentarza

Generalnie na ból pleców najlepszy tezetwu żywy ciąg, martwy ciąg jak wiadomo jest niszczący dla pleców i nie powinno się go w ogóle robić (tak jak nóg), ale jak już koniecznie chcecie to musicie kontrowac szkody jakie wyrządza żywym ciągiem, pozdrawiam wasz trener personalny tomek.

Odnośnik do komentarza

Pulek, a to co polecalem probowales?

 

nie, ale sobie zapisałem :) miałem ogromne problemy z katarem w tamtym tygodniu, i w moje ręce dostało się jakieś psikadło, które pozbawiło mnie kataru, więc już jest lepiej. z tym że dość regularnie pobolewa mnie głowa i nie mogę się pozbyć uczucia, jakby cały czas mi spływało coś prosto do gardła :/

Odnośnik do komentarza

Generalnie na ból pleców najlepszy tezetwu żywy ciąg, martwy ciąg jak wiadomo jest niszczący dla pleców i nie powinno się go w ogóle robić (tak jak nóg), ale jak już koniecznie chcecie to musicie kontrowac szkody jakie wyrządza żywym ciągiem, pozdrawiam wasz trener personalny tomek.

Jak oceniasz najnowszy numer pisma WIELKI CHŁOP? Mi się spodobał artykuł "20 powodów dla których nie warto robić nóg"
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...