Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Juz tyle razy moje konto zostalo wyciekniete z jakiegos serwisu, ze nie mam sily :)

 

Dokładnie. Dlatego na serwisach drugiej kategorii (w tym CMF) mam śmieciowego maila, który służy głównie do potwierdzenia założenia konta, fikcyjne dane osobowe i zazwyczaj 2-3 rotacyjne hasła, niech sobie kradną i się zachłystują moimi kontami :terefere: , natomiast na tych ważniejszych, gdzie w grę wchodzą np pieniądze czy dane osobowe, mam innego maila, i tam bezpieczeństwa pilnuję bardziej.

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu była tu dyskusja na temat Maddena 17. Odpaliłem wczoraj i jestem zachwycony - pierwszy kontakt z grą z tej serii. Zasady i mechanikę gry już rozpracowałem. Teraz chciałem zabrać się za jakiś tryb. Z którego będę miał najwięcej radochy jako żółtodziób?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...