Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A mi chyba nawala alternator w mojej rakiecie. Wywala mi kontrolki esp i abs, szczegolnie przy parkowaniu.

 

Nie planowalem wydawac tych pewnie ze 3 stow, kyrwa.

 

A Ty nie masz nówki z salonu?

Co zrobić, żeby mi pokazywało podobieństwo z userami z CMF na filmwebie?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak Krosno, ale jak byłem na meczu Anwilu w Toruniu w zeszłym sezonie to gospodarze dopingowali swoich okrzykiem: Twa-rde pier-ni-ki klask, klask, klask.

 

Btw, w Białymstoku jest chyba jakaś drużyna w pierwszej lub drugiej lidze :-k Żubry Białystok, czy coś.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie wymieniałem paska klinowego w swoim Focusie, a teraz przy tych mrozach mam taką sytuację, że po ok. 30-40min jazdy zaczyna mi piszczeć :-k Chyba warto go po prostu wymienić dla świętego spokoju, co nie? Bo to jakiś nieduży koszt, poniżej 100 zł?

Odnośnik do komentarza

 

A mi chyba nawala alternator w mojej rakiecie. Wywala mi kontrolki esp i abs, szczegolnie przy parkowaniu.

 

Nie planowalem wydawac tych pewnie ze 3 stow, kyrwa.

A Ty nie masz nówki z salonu?

 

Co zrobić, żeby mi pokazywało podobieństwo z userami z CMF na filmwebie?

Ja? :D

 

Corse z 2002.

 

Gabe - raczej nie, bo jak ja "rozjezdze" to problem znika, a w zaleznosci od tego jak zaskoczy czasem silnik tak dziwnie syczy. Na bank cos z elektryka.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...