Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No, nawiązuję do tego, że jadą na tych samych patentach, tylko w innych klimatach i światach. No i IMO ciężko porównywać rolę Prawego Judasza i Tomasza Hiddlestona, ten drugi był niesuperbohaterskim Lokim, oh jaki on słodki, jaki przystojniak. Ten pierwszy zagrał niezwykle charyzmatycznie i przekonująco bardzo trudną rolę ewoluującej, pewnej siebie i zdecydowanej, choć dręczonej przeszłością postaci, o której życiu codziennym tak naprawdę niewiele wiadomo (przynajmniej ja nie mam pojęcia jak może wyglądać życie codzienne papieża, Jude Law mnie przekonał, że może tak).

Zdołał zachować spójność i 'twarz' mimo przechodzenia przez kryzys wiary i wewnętrzne transformacje na głębszych poziomach niż tylko 'gej nie okej/gej okej'. Na koniec sezonu chociaż jego stosunki z innymi postaciami, podejście do wiary i pewnych aspektów się zmieniły (a pewne nie) wiedziałem, że dalej oglądam tę samą postać, a nie tego samego aktora grającego inną postać.

Odnośnik do komentarza

To uczucie kiedy cały kraj wpada w smogową histerię, a ty mieszkasz sobie w najpiękniejszym mieście w Polsce i AQI w twojej okolicy wynosi 19 (Poznań 70-189, Łódź 99-228, Krakowa i Śląska nawet nie ma co podawać)

No bez kitu histeria, dzisiaj we Wrocu widziałem parę osób z założonymi maskami antysmogowymi :D

Odnośnik do komentarza

Tym, którzy bzdurzą o smogowej "histerii", poleciłbym rozmowę z mieszkańcami Rybnika (albo innego podobnie skażonego miasta), gdzie są całe masy dzieci chorych na astmę - znajomy adwokat ma trójkę dzieci, komplet chorych na astmę, i od lat działa na rzecz ograniczenia smogu, teraz ma wreszcie satysfakcję, że ktokolwiek o tym (przyczynie dziesiątek tysięcy śmierci rocznie) zaczyna mówić.

Odnośnik do komentarza
berees, pytałeś się ostatnio czy Aaron Rodgers jest "done". Chyba wczorajszy mecz (i kilka poprzednich) w pełni udzieliło Ci odpowiedzi. :)

 

The baaaaaaaaaaaaad man is back. Aż może odpalę sobie ten program Skipa czy ma spory ból :) W ciemno też mogę wejść w zakład, że będzie o tych dropach Beckhama w kontekście jego imprezy w Miami (?) z innymi WR.

 

I jak już o powrotach. Dlaczego NCAA jest wspaniałe: https://twitter.com/Madness2017/status/818149527475654656

Nie ma się co dziwić. W końcu to Wolf Pack.

Odnośnik do komentarza

Tym, którzy bzdurzą o smogowej "histerii", poleciłbym rozmowę z mieszkańcami Rybnika (albo innego podobnie skażonego miasta), gdzie są całe masy dzieci chorych na astmę - znajomy adwokat ma trójkę dzieci, komplet chorych na astmę, i od lat działa na rzecz ograniczenia smogu, teraz ma wreszcie satysfakcję, że ktokolwiek o tym (przyczynie dziesiątek tysięcy śmierci rocznie) zaczyna mówić.

Na wszelki wypadek wyjaśniam - użyłem określenia histeria sarkastycznie, pozorując język smogowych negacjonistów.

Odnośnik do komentarza

 

berees, pytałeś się ostatnio czy Aaron Rodgers jest "done". Chyba wczorajszy mecz (i kilka poprzednich) w pełni udzieliło Ci odpowiedzi. :)

 

The baaaaaaaaaaaaad man is back. Aż może odpalę sobie ten program Skipa czy ma spory ból :) W ciemno też mogę wejść w zakład, że będzie o tych dropach Beckhama w kontekście jego imprezy w Miami (?) z innymi WR.

 

I jak już o powrotach. Dlaczego NCAA jest wspaniałe: https://twitter.com/Madness2017/status/818149527475654656

Nie ma się co dziwić. W końcu to Wolf Pack.

 

Co une z tymi nogami tak wierzgajo :)

Odnośnik do komentarza
Co une z tymi nogami tak wierzgajo :)

 

Ja tam się nie dziwię.

 

Kiedyś w finale województwa jeden z sędziów raz się nabrał przy jednym z moich fade away'ów na taką nogę wyciągniętą. Postanowiłem korzystać i ostatecznie skończyłem mecz z 18-stoma rzutami wolnymi na koncie :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...