Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

A to w sumie nie jest podwójne karanie za to samo wykroczenie? :D

 

Też o to zapytałem gliniarza ale wg niego nie bo on mi dał mandat za przekroczenie ograniczenia 100 km a fotoradar za ograniczenie 70 km - czyli na dwóch różnych (choć sąsiadujących odcinkach drogi).

Odnośnik do komentarza

 

 

A to w sumie nie jest podwójne karanie za to samo wykroczenie? :D

 

Też o to zapytałem gliniarza ale wg niego nie bo on mi dał mandat za przekroczenie ograniczenia 100 km a fotoradar za ograniczenie 70 km - czyli na dwóch różnych (choć sąsiadujących odcinkach drogi).

 

Tak biorąc to na logikę, to jeżeli w którymś momencie nie zmniejszyłeś prędkości do dozwolonej, to wciąż jest to to samo przekroczenie. Myślę, że warto próbować odwołania pomimo opinii gliniarza.

Odnośnik do komentarza

Kurde mmiałem nie grać w NBA, ale zaczelo mi dobrze dzialac i od poniedziałku zagrałem siedem meczow 76ers :keke:. Gorzej ze mam za dobry bilans, bo 3-4 troche za duzo i w tym tempie ciezko o top10 draftu, a niedlugo Ben wróci...

 

Swoja droga Rockets sa 0-8 :keke:. A ja nie zrobiłem nawet jednej wymiany i chcialbym dokonywać ich jak najmniej, max 2-3 w sezonie, bo te kompetnie nierealistyczne składy mi zawsze po czasie odbieraly smak życia.

Odnośnik do komentarza

Ojebałbym schabowego z duraleksu pod Żubra ;)

 

Ale musze powiedzieć, ze mam koło siebie sklep z kraftowymi browarami i nawet z nalewaka leją do plastiku, i czesto tam kupuje sobie pszeniczniaka. Nie szkoda mi wydać 12 zeta za litr za dobre piwo. Chociaż to litewski Baltas więc w sumie żadne kraftowe

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak biorąc to na logikę, to jeżeli w którymś momencie nie zmniejszyłeś prędkości do dozwolonej, to wciąż jest to to samo przekroczenie. Myślę, że warto próbować odwołania pomimo opinii gliniarza.

Mylisz się.

Gliniarz to całkiem nieźle wyjaśnił. Nie ma tutaj czynu ciągłego z uwagi na nierównomierność ograniczeń prędkości.

Z drugiej strony nie wiem jak na Mazowszu, ale na Śląsku pismem ws. fotoradaru bym się nie przejmował, więc dyskusja i tak jest czysto akademicka.

Odnośnik do komentarza

DobryDzień

Studniówka? standardowa, bez większych historii, lepiej było na komersie gimnazjalnym :cool:

Zebraliśmy się z chłopakami, aby strzelić małe piwko przed wejściem. Tak dla rozluźnienia, może też trochę dla szpanu, jacy my to jesteśmy dorośli.

Czterech gości, trzy piwa, jeden nie pijący. Udało się kupić, otworzyliśmy no i poszedł pierwszy łyk. Nagle ktoś trąbi z samochodu, patrzymy...

a tam w małe cikłeczento zapakowani dyrektor,zastępca,pedagog i jeszcze dwie nauczycielki

Musieliśmy podjąć decyzję, idziemy i ryzykujemy przypał, czy odpuszczamy imprezę.

Poszliśmy.

Mimo stania na jednej nodze, dmuchania miętówka, rodzice musieli nas odebrać, nie wpuścił nas pedagog do szkoły.

Miałem tańczyć w pierwszej parze.

 

*Później dowiedziałem się, że kumpel który nie miał tańczyć, zastąpił mnie. Podobno poszło im całkiem całkiem

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...