Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

No ale to chyba dla bardzo wczutych? Chodzi mi bardziej o modę. Kiedyś też mogłeś kupić składniki do piwa czy świeżo paloną kawę jeśli wiedziałeś gdzie.

Hmm no w każdym sklepie tytoniowym można to kupić. Jeżeli chciałbyś dystrybucji w marketach to tego nie ma, fakt ;)

 

No dobra, ale cały czas nie o to mi chodzi. Są grupy, które mówią "weź, jarasz te koncernowe szlugi xD kup se xxx, są trzy razy droższe, ale przynajmniej smakują jak prawdziwy papieros!"
Odnośnik do komentarza

A ja się właśnie zastanawiam nad zmianą pracy. Niby dostałem awans, ale mam coraz mniej motywacji do łażenia po domach. Sprzedaż uwielbiam i wyniki mam dobre, ale oddałbym konia z rzędem za to, żeby klient przychodził do mnie.

 

Może wyślę aplikację do banku jakiegoś :-k

 

Moja koleżanka poszła do banku, zmieniła już jeden na drugi i ciągle narzeka :P.

 

 

@lad: nie macie u siebie jakiegoś zespołu do generowania leadów sprzedażowych? U nas w GoldenLine nie ma w ogóle praktycznie żadnego cold callingu, każdy handlowiec ma swoje bazy i jeszcze na bieżąco dostają gorące leady do sprzedaży.

 

Ty nie pomyliłeś może tematu z kącikiem jajowym? :keke:

 

jmk pytał o La La Land. Od wczoraj z 6 razy przesłuchałem OST. A żeby zabrać dziewczynę to idealny film, no chyba że jarą ją Gosling (a ponoć wiele dup jara) to na randkę niekoniecznie :-k

 

W sumie wyjście do kina po 11 latach związku można nazwać jeszcze randką ;).

Odnośnik do komentarza

@jmk: słowniczek:

  • lead - potencjalny klient
  • generowanie leadów - tworzenie bazy potencjalnych klientów
  • ciepły/gorący lead - potencjalny klient gotowy do sprzedaży tu i teraz, bez potrzeby przekonywania czy tłumaczenia produktu
  • cold calling - dzwonienie na pałę do firmy i mówienie "dzień dobry, czy są Państwo zainteresowani kupnem pakietu TV+Internet?"; inaczej "wydzwanianie zimnych leadów" czyli firm znajdujących się w grupie docelowej, ale nie gotowych do kupna czy nawet nie wyrazili nigdy żadnego zainteresowania
Odnośnik do komentarza

E tam, niewielu jest ludzi którzy się odnajdują w sprzedaży. To akurat mnie nie odstrasza.

 

Mam większy problem - nie mogę wyjechać z pracy, bo jakiś kurwa debil mnie zastawił. Na straż miejską nie mogę zadzwonić, bo nie mam tylnej tablicy (jeszczze nie założyłem po tej niedzielnej stłuczce) :picard:


Reap - wrzuciłem ofertę na forum Świnoujścia i 99% odzewu to było jebanie na słabą jakość internetu XD

Odnośnik do komentarza

 

ile zajmuje wam tak średnio rozegranie jednego sezonu w FM'a?

Bo nie wiem, czy ja coś źle robię, czy rozgrywka taka wolna....

W czasie FMowym to tak między 8 a 12 godzin

 

 

 

ile zajmuje wam tak średnio rozegranie jednego sezonu w FM'a?

Bo nie wiem, czy ja coś źle robię, czy rozgrywka taka wolna....

W czasie FMowym to tak między 8 a 12 godzin

 

U mnie podobnie. Czyli czasem jeden weekend, czasem miesiąc :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...