Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.reddit.com/r/The_Gaben/comments/5olhj4/hi_im_gabe_newell_ama/zobaczcie na sposób zwracania się do Gabena, żaden polityk nie miałby takiego procenta tak pełnych szacunku pytań, Bóg Gejmingu :D

Najpiękniejsza jest tam fala ekscytacji po każdej najmniejszej sugestii, że może jednak HL3... :D

UNANNOUNCED PRODUCTS! THERE'S HOPE PEOPLE!

 

:keke:

Odnośnik do komentarza

To może być dobry start na zrobienie w dzisiejszym dniu na forumku wspominek ze swojej studniówki :-k

 

Pomysł na temat dnia, smig. Łap plusa.

Popieram.

 

Na mojej studniowce najlepsze bylo ze jedna najbrzydsza laska w owym czasie prowadzala sie z Meksykaninem (side story: po LO wyjechala z nim do meksyku, milosc zycia - zaprzagl ja do domu do sprzatania, a ona miala ambicje studiowac, spierdolila stamtad szybciej niz potraficie znalezc na mapie Juarez). Po spozyciu w kibelku (wiadomo) chlopakom wlaczyly sie ukryte poklady rasizmu - okazalo sie ze Meksykaniec tez nie jest wystarczajaco bialy i postanowilismy spuscic mu wpierdol. Inba byla nieziemska, bronil sie krzeslem a nauczyciele probowali nas rozdzielac. Potem oni spierdolili, a my bawilismy sie przednio do bialego rana.

d2c52632df.jpeg xD

Odnośnik do komentarza

Usiadłem dziś po śniadaniu na fotelu, żeby poczytać Tygodnik Powszechny i jakoś zająć czas przed szkołą. Oczywiście zasnąłem i się przebudziłem o 9:15. Przerażony zacząłem biegać po pokoju i panikować, serce prawie mi wyskoczyło z klatki piersiowej, bo byłem przekonany, że się spoźniłem. Po minucie przypomniałem sobie, że zmienili mi plan i już nie mam na 8:55, ale na 9:50. Drugi plus jest taki, że zupełnie mi się odechciało spać ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...