Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bardzo mi się nie podoba, że państwo blokuje drogę do robienia kraftowej wódy.

 

mi też nie, bo sam mam wiele materiału na kraftową wódkę, co by się przerobiło, zwłaszcza pomidorów i śliwek.

 

W sumie jedyne rodzaje smakowych wódek, jakie lubię to te na ostro. Z chili, albo z tabasco. Ale zaraz ktoś przyjdzie i przeklei pastę o ostrym żarciu :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Keith musiał mieć spore wątpliwości ortograficzne, bo dał jednocześnie rz i ż :keke:

nie, po prostu zmeczony po robocie jestem, i srednio ogarniam.

 

Nie męczy Cię praca 24/7?

 

nie pracuje 24/7 tylko5 dni w tygodniu po 8h :p Chyba ze sie czepiasz sredniego ogarniania, to rzeczywiscie masz, racje, ale dzisiaj jest źle, nawet jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Keith musiał mieć spore wątpliwości ortograficzne, bo dał jednocześnie rz i ż :keke:

nie, po prostu zmeczony po robocie jestem, i srednio ogarniam.

 

Nie męczy Cię praca 24/7?

 

nie pracuje 24/7 tylko5 dni w tygodniu po 8h :P Chyba ze sie czepiasz sredniego ogarniania, to rzeczywiscie masz, racje, ale dzisiaj jest źle, nawet jak dla mnie.

 

No i widzisz, ogarnąłeś, zarcik :*

Odnośnik do komentarza

 

 

Bardzo mi się nie podoba, że państwo blokuje drogę do robienia kraftowej wódy.

 

mi też nie, bo sam mam wiele materiału na kraftową wódkę, co by się przerobiło, zwłaszcza pomidorów i śliwek.

 

W sumie jedyne rodzaje smakowych wódek, jakie lubię to te na ostro. Z chili, albo z tabasco. Ale zaraz ktoś przyjdzie i przeklei pastę o ostrym żarciu :D

 

Kawowy Smirnoff jest genialny

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Bardzo mi się nie podoba, że państwo blokuje drogę do robienia kraftowej wódy.

 

mi też nie, bo sam mam wiele materiału na kraftową wódkę, co by się przerobiło, zwłaszcza pomidorów i śliwek.

 

W sumie jedyne rodzaje smakowych wódek, jakie lubię to te na ostro. Z chili, albo z tabasco. Ale zaraz ktoś przyjdzie i przeklei pastę o ostrym żarciu :D

 

Kawowy Smirnoff jest genialny

 

Pite w wigilię, wchodzi jak Kopiko :serce:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...