Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

KOBIETY: traktuję jak koleżanki

ZALETY: ciężko pisać o sobie

WADY: lenistwo

MUZYKA: alternatywa, rock, metal, elektronika, klasyczna (zwłaszcza renesansowe oraz barokowe kawałki na klawesyn)

RELIGIA: wychowany jako Rzymski katolik, obecnie deista

zagadka :keke:

 

Ewidentnie gej :keke:

Odnośnik do komentarza

pewnie meyde, kubasa albo SZk


 


POLITYKA/POGLĄDY: ulubionym politykiem jest Stefan Niesiołowski za styl (achh dla mnie to wręcz kunszt) wypowiedzi, żarty o Breżniewie i niesamowicie ciekawą osobowość. Popieram Platformę Obywatelską, nie dlatego że jestem jakimś PiSofobem ale ze względu na program wyborczy oraz prezentowaną ideologię.

 

Pucek :D

Odnośnik do komentarza

Szu vel lad i poglądy lewicowe? To jak na razie największe zaskoczenie

Kto nie był za młodu socjalistą...

 

Chociaż obecnie mój światopogląd jest chyba najbliżej centrum. Przeżyłem fascynację lewactwem i prawactwem i wyjąłem z obu to co uważam za słuszne bez zafiksowania i fanatyzmu.

 

No i na forum Evertonu 100% użytkowników to lewak mocno i czasem mnie potrafią przekonać do swoich argumentów.

Odnośnik do komentarza

 

To ja też coś oświadczę:

 

Dopóki na tym forum będą panoszyły się wynalazki typu Crowley, dopóty moja 'noga' więcej tu nie postanie:) forum zdycha nie przez to, że ludzie dorastają. Powodem jest to, że toleruje się tu debilizm, a MT jest najgorszą władzą w internecie (nie znam drugiego tak sztywnego forum). Nie chce mi się w to dłużej bawić, nie czerpię już przyjemności z zaglądania tutaj, więc kąpcie się we własnym sosie i całujcie na przemian w pały. Miło było poznać :)

 

Może czasem zajrzę do 'polskich kibiców' żeby zagrać na nosie SZk czy innym łowcom kiboli :lol:

Poplacz sie jeszcze do tego lamusie.

 

Hyde kiedyś jaka forma.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...