Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie to do Warszawy luksusowo polecę Dartem, ale że wyjeżdżam o 5:58 to i tak pewnie będę spał większość drogi. Gorzej, że w Warszawie przesiadam się w TLK z wagonami w jakiejś czarodziejskiej relacji Bydgoszcz - Zagórz :D Ale obowiązkowa rezerwacja miejsc, więc nie będzie stania, ale wolę nie trafić do przedziału ośmioosobowego w pełnym składzie ;)

Odnośnik do komentarza

 

No i mam nadzieję, że w Warszawie, gdzie mam przesiadkę nie wsiądzie tabun słoików, bo nie lubię ścisku :keke:

 

Może Gabe'a spotkasz :P

 

 

Co prawda na Wschodniej jest apartheid dla ruchu słoikowego podmiejskiego i dalekobieżnego, ale ja zazwyczaj jeżdżę kaemką z peronów dalekobieżnych. Więc niewykluczone :keke:

Odnośnik do komentarza

o, w piątek podróż kolejo do Lublina, mam nadzieję, że zima nie zaskoczy kolejarzy :-k I nie wiem czy nie brać termosu, kanapek, bo to jak ugrzęznę w zaspie gdzieś na krańcach Polski? :-k

No i mam nadzieję, że w Warszawie, gdzie mam przesiadkę nie wsiądzie tabun słoików, bo nie lubię ścisku :keke:

Życzę powodzenia jak trafisz na pociąg Wa-wa - Lwów :)

Generalnie to do Warszawy luksusowo polecę Dartem, ale że wyjeżdżam o 5:58 to i tak pewnie będę spał większość drogi. Gorzej, że w Warszawie przesiadam się w TLK z wagonami w jakiejś czarodziejskiej relacji Bydgoszcz - Zagórz :D Ale obowiązkowa rezerwacja miejsc, więc nie będzie stania, ale wolę nie trafić do przedziału ośmioosobowego w pełnym składzie ;)

Nie mogłeś zaczekać na Darta do Lublinia? :P
Odnośnik do komentarza

 

Czekanie miesiąc na specjalistę to problem? Lol. :D

Jak placisz za prywatna opieke to tak. Jak nie placisz to tez zreszta, co sam powinienes wiedziec najlepiej. To ze tak jest, nie znaczy ze to jest ok.

 

 

W AKAPIE to by było.... a nie, log out.

 

Realia są niestety takie jakie są, jestem chory, wiem czego potrzebuję, antybiotyku, ale nie mogę dostać się do rodzinnej, bo nie ma numerków. Idę na nocką opiekę, a tam jakiś młody lekarz wrzucony tam za karę wypisuje mi receptę z błędem, której nie mogę zrealizować... Pół biedy jak czasem zadzwonię i powiem, że potrzebuję tego i tego i mi wypisze i odbiorę w recepcji, ale lekarze tego nie lubią strasznie :P.

 

 

>napisz cokolwiek o sluzbie zdrowia

>czekaj na jmk, ktory ci napisze ze chuja wiesz, bo on czekal dluzej/placil wiecej/mial gorszy zabieg

>czym_zmyc_krew_z_butow.html

 

Nie o to chodzi :D Chodzi mi, że ludzie chodzą raz na rok do lekarza i jak mają czekać to się dziwią wielce i pretensje może jeszcze albo próbują się wbić na lewo wcześniej. A to niestety szara rzeczywistość. Nawet nie wiesz jak ja się codziennie boję, żeby nie przegapić swojego terminu operacji zatok z lipca 2019 roku :kekeke:.

 

Generalnie to do Warszawy luksusowo polecę Dartem, ale że wyjeżdżam o 5:58 to i tak pewnie będę spał większość drogi. Gorzej, że w Warszawie przesiadam się w TLK z wagonami w jakiejś czarodziejskiej relacji Bydgoszcz - Zagórz :D Ale obowiązkowa rezerwacja miejsc, więc nie będzie stania, ale wolę nie trafić do przedziału ośmioosobowego w pełnym składzie ;)

 

Spoko, kibole teraz nie jeżdżą to nie masz się co bać ;).

Odnośnik do komentarza
Nie mogłeś zaczekać na Darta do Lublinia? :P

 

Nie, bo jeszcze muszę wrócić samochodem do Kalisza w ten sam dzień, więc wolę jak jest jasno :) A bezpośrednim byłbym dopiero około 18 w Lublinie.

 

 

Spoko, kibole teraz nie jeżdżą to nie masz się co bać ;).

Pff tam, jeździło się na studia w pociągu pełnym pijanej Grupa Rezerwy Szła Do Cywila, więc co tam kibice. Chodzi raczej o ścisk, którego nienawidzę :]

Odnośnik do komentarza

Teraz to już raczej się nie zdarza, jak już to rzadko, ale ja jeszcze mogłem sobie pojeździć w czasach, gdy jechaliśmy rejsówką "bez balastu" i siadało się wśród "normalnych ludzi", oczywiście najpierw wielkie przerażenie, ale potem się wkręcali w rozmowę i przyznawali, że my też jednak normalni jesteśmy ;) Hitem była babka, która jechała z nami w przedziale, najpierw się prawie trzęsła ze strachu, potem zaczęła rozmawiać, później przepędzać kanara, że już tu bilety sprawdzał, a na koniec zadzwoniła do syna, żeby kupił (za nasz hajs oczywko) i przyniósł na dworzec w Poznaniu zgrzewkę piw dla nas i jeden od nas poszedł z nią to odebrać w czasie postoju :D.


Vami, a świeżą morską bryzę w Szczecinie kiedy odwiedzacie? ;)

Odnośnik do komentarza

@jmk, a nie lepiej przy Twoim zapotrzebowaniu na lekarzy wykupić sobie jednak taki pakiet? Wiem, że to jest jakiś koszt ale przy Twojej sytuacji myślę, że to by znacząco poprawiło komfort życia.

 

A jakbyś miał taką firmę to sprzedałbyś mi taki pakiet?

Odnośnik do komentarza

Teraz to już raczej się nie zdarza, jak już to rzadko, ale ja jeszcze mogłem sobie pojeździć w czasach, gdy jechaliśmy rejsówką "bez balastu" i siadało się wśród "normalnych ludzi", oczywiście najpierw wielkie przerażenie, ale potem się wkręcali w rozmowę i przyznawali, że my też jednak normalni jesteśmy ;) Hitem była babka, która jechała z nami w przedziale, najpierw się prawie trzęsła ze strachu, potem zaczęła rozmawiać, później przepędzać kanara, że już tu bilety sprawdzał, a na koniec zadzwoniła do syna, żeby kupił (za nasz hajs oczywko) i przyniósł na dworzec w Poznaniu zgrzewkę piw dla nas i jeden od nas poszedł z nią to odebrać w czasie postoju :D.

Vami, a świeżą morską bryzę w Szczecinie kiedy odwiedzacie? ;)

Jak Szczecin zrobi festiwal w innym terminie niż rok temu, gdy jednocześnie był w Katowicach, gdzie zostaliśmy zaproszeni wcześniej ;)

Odnośnik do komentarza

 

@jmk, a nie lepiej przy Twoim zapotrzebowaniu na lekarzy wykupić sobie jednak taki pakiet? Wiem, że to jest jakiś koszt ale przy Twojej sytuacji myślę, że to by znacząco poprawiło komfort życia.

A jakbyś miał taką firmę to sprzedałbyś mi taki pakiet?

Pewnie nie, ale ja już w trzeciej tego typu firmie jestem i nikt mnie nigdy nie zapytał o stan zdrowia przed podpisaniem umowy.
Odnośnik do komentarza

 

@jmk, a nie lepiej przy Twoim zapotrzebowaniu na lekarzy wykupić sobie jednak taki pakiet? Wiem, że to jest jakiś koszt ale przy Twojej sytuacji myślę, że to by znacząco poprawiło komfort życia.

 

A jakbyś miał taką firmę to sprzedałbyś mi taki pakiet?

 

Widzisz i Obama zmusił firmy, by jednak sprzedawały. Efekt chyba był wiadomy, prawda? Zdyskontować to musieli inni składkowicze, którym podniesiono stawki. W niektórych przypadkach kilkakrotnie. Potem oczywiście Demokraci pieprzyli, że to wina wolnego rynku xD Kolejne epickie zwycięstwo etatyzmu.

Odnośnik do komentarza

Vami, na Hevelkę w maju wpadnijcie

Rok temu na Hevelce raczej browary narzekały (te mniejsze). Sam organizator mówi, że nastawia się na nieco większe marki. Tak więc pewnie odpuścimy. Póki co mamy zabookowane: Silesia, Warszawa, Bydgoszcz, Olsztyn, Annopole. Myślimy nad Wrocławiem, ale tam też ostatnio było tak sobie.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś chciałem się dodatkowo ubezpieczyć (np. od pobytu w szpitalu) i wykupić ten pakiet medyczny, ale chyba dwa czy trzy mi odmówiły to sobie dałem spokój, może coś się zmieniło.

Bo ubezpieczenie to coś innego. Tutaj teoretycznie nie masz ubezpieczenia, tylko dostęp do lekarzy.
Odnośnik do komentarza

 

Kiedyś chciałem się dodatkowo ubezpieczyć (np. od pobytu w szpitalu) i wykupić ten pakiet medyczny, ale chyba dwa czy trzy mi odmówiły to sobie dałem spokój, może coś się zmieniło.

Bo ubezpieczenie to coś innego. Tutaj teoretycznie nie masz ubezpieczenia, tylko dostęp do lekarzy.

 

 

No to i to chciałem, oddzielnie, tak tylko wspomniałem o ubezpieczeniu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...