Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

oj tam sie przejmujecie, przeciez Jahu jest za glupi zeby miec jakakolwiek wlasną opinie, nasluchal sie pewnie rodzicow czy kogos tam i teraz powtarza :roll:

Zreszta jego prawdziwe oblicze opisalo swego czasu chyba warszawskie towarzystwo z hali, gdzie juz nie byl takim kozakiem IRL i bal sie do kogokolwiek odezwac.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, czy Jahu zmieni zdanie, jak będzie miał dziecko :-k

 

Ja nie będę miał dzieci.

http://blabix.pl/259/te_obrazki_pokazuja_jak_ludzie_w_roku_1900_wyobrazali_sobie_swiat_po_roku_2000

:D

 

myślicie, że Jan znajdzie kobietę, która będzie chciała z nim spółkować? :-k

No przecież Lisiecka chciała, tylko on się wstydził dotknąć :keke:

 

 

Lisowska ciemniaku :|

oj tam sie przejmujecie, przeciez Jahu jest za glupi zeby miec jakakolwiek wlasną opinie, nasluchal sie pewnie rodzicow czy kogos tam i teraz powtarza :roll:

Zreszta jego prawdziwe oblicze opisalo swego czasu chyba warszawskie towarzystwo z hali, gdzie juz nie byl takim kozakiem IRL i bal sie do kogokolwiek odezwac.

 

Bo ja nie rozmawiam z ludźmi o innych poglądach.

Oprócz ( Reapera, Hyde i Pulka )

Odnośnik do komentarza

 

Ciekawe, czy Jahu zmieni zdanie, jak będzie miał dziecko :-k

 

 

Ja nie będę miał dzieci.

http://blabix.pl/259/te_obrazki_pokazuja_jak_ludzie_w_roku_1900_wyobrazali_sobie_swiat_po_roku_2000

:D

 

myślicie, że Jan znajdzie kobietę, która będzie chciała z nim spółkować? :-k

 

No przecież Lisiecka chciała, tylko on się wstydził dotknąć :keke:

 

Lisowska ciemniaku :|

oj tam sie przejmujecie, przeciez Jahu jest za glupi zeby miec jakakolwiek wlasną opinie, nasluchal sie pewnie rodzicow czy kogos tam i teraz powtarza :roll:

Zreszta jego prawdziwe oblicze opisalo swego czasu chyba warszawskie towarzystwo z hali, gdzie juz nie byl takim kozakiem IRL i bal sie do kogokolwiek odezwac.

 

 

Bo ja nie rozmawiam z ludźmi o innych poglądach.

Oprócz ( Reapera, Hyde i Pulka )

Hermetyczność tego umysłu jest dla mnie źródłem codziennego zadziwienia. A to dobrze.
Odnośnik do komentarza

ale Jahu łamie program PiS zachęcający aby nas Polaków było więcej

Jedno dziecko się nie opłaca co innego dwa bo to już kasiorka do 18 roku jego życia. Choć i tak kosztów to jego nie zwróci bo wychowanie dziecka kosztuje 300 tys zł ;)

Odnośnik do komentarza

kurwa byłby Icon, dałby mu bana za niedorozwój umysłowy i by się skończyło sranie po krzakach, a tak się wszyscy wkurwiają...

Wkurwiaja? Ja mam tylko niezły ubaw, chociaż dość często zastanawiam się czy to kwestia tylko debilizmu, czy jakiejś poważniejszej choroby.

Btw. Dlaczego kącik jajowatej piłki nie jest w dziale "sport" tylko się poniewiera tutaj?

Odnośnik do komentarza

Btw. Dlaczego kącik jajowatej piłki nie jest w dziale "sport" tylko się poniewiera tutaj?

Oidp to była pierwsza próba wypchnięcia fuzbolu do swojego getta, żeby przypadkiem w Maryni gdzie sie toczą ważkie dysputy nie pojawiały sie wrzutki o tym egzotycznym sporcie. Efektem czego jest kącik jajowate piłki, który nie mam pojęcia po co jest, bo jest temat o rugby i fuzbolu w Sporcie. No a futbolu australijskim, który nie ma swojego tematu, a gra sie jajem się w nim nie dyskutuje. Ot, taki wyrostek robaczkowy ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...