Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

jmk, ja jak mam jakieś wątpliwości co do życia, światopoglądów, sytuacji politycznej itp. to spoglądam na to co piszą osoby, które szanuję i uważam za inteligentne. Jest kilka takich osób także na tym forum, przyjrzyj się co one piszą i przemyśl sobie, czy może jednak one nie mają racji, a nie Ty, Jahu i dziki_ryj.


 

Warszawo - dziś o 18:00 widzimy się w Same Krafty vis-a-vis przy Nowomiejskiej. Premiera naszej Lilith Bourbon Barrel-Aged Imperial Stout :D Do zobaczenia! :)

Kurde, przyszedłbym ale akurat mnie nie ma w Warszawie, pojechałem po słoiki : |

 

Zdążysz wrócić, my z Pulkiem idziemy, Perez może też dołączy :)

Odnośnik do komentarza

Pamiętajcie, ze degustacja kończy sie na piątym ;) piwie. Potem to jest zwykłe chlanie.

To najwyżej zrobimy półgodzinną przerwę po piątym, to się wyzeruje ;)

@Vami: będą jakieś inne wasze piwka na miejscu? Bo Lilith spróbuję oczywiście, ale przeczuwam, że to nie będzie mój smak ;)

Odnośnik do komentarza

 

Jahu, idioto jeden, czy ty musisz minusować posty chwalace tak szczytna inicjatywę jak WOŚP?

 

 

Będę minusował co mi się podoba a tobie chuj do tego!

Owsiak kradł kradnie i będzie kradł i kawał z niego komunistycznego chuja!

Owszem przyznam się że ja kiedyś też wrzuciłem 1 zł do puszki a od 3 lat WOŚP mnie już wkurwia bo widzę że później 10 % tej kasy z puszek idzie na koleszków Owsiaka oraz na Brudstock gdzie Jureczek się może pobawić za te pieniądze.

PS: I tak noszę w portfelu oświadczenie że nie chcę być leczonym sprzętem WOŚP.

I nawet to, że te 9zl (jakbyś wrzucił 10) trafi na dobry cel, nie jest warte sprobowania?

Odnośnik do komentarza

 

 

Jahu, idioto jeden, czy ty musisz minusować posty chwalace tak szczytna inicjatywę jak WOŚP?

 

Będę minusował co mi się podoba a tobie chuj do tego!

Owsiak kradł kradnie i będzie kradł i kawał z niego komunistycznego chuja!

Owszem przyznam się że ja kiedyś też wrzuciłem 1 zł do puszki a od 3 lat WOŚP mnie już wkurwia bo widzę że później 10 % tej kasy z puszek idzie na koleszków Owsiaka oraz na Brudstock gdzie Jureczek się może pobawić za te pieniądze.

PS: I tak noszę w portfelu oświadczenie że nie chcę być leczonym sprzętem WOŚP.

I nawet to, że te 9zl (jakbyś wrzucił 10) trafi na dobry cel, nie jest warte sprobowania?

 

serio podejmujesz próbę? :D

Odnośnik do komentarza

jmk, ja jak mam jakieś wątpliwości co do życia, światopoglądów, sytuacji politycznej itp. to spoglądam na to co piszą osoby, które szanuję i uważam za inteligentne. Jest kilka takich osób także na tym forum, przyjrzyj się co one piszą i przemyśl sobie, czy może jednak one nie mają racji, a nie Ty, Jahu i dziki_ryj.

 

Warszawo - dziś o 18:00 widzimy się w Same Krafty vis-a-vis przy Nowomiejskiej. Premiera naszej Lilith Bourbon Barrel-Aged Imperial Stout :D Do zobaczenia! :)

Kurde, przyszedłbym ale akurat mnie nie ma w Warszawie, pojechałem po słoiki : |

 

Zdążysz wrócić, my z Pulkiem idziemy, Perez może też dołączy :)

 

no no, rozumiem że nie przyjeżdżasz samochodem? :>

Odnośnik do komentarza

 

 

PS: I tak noszę w portfelu oświadczenie że nie chcę być leczonym sprzętem WOŚP.

 

dla mnie jest nieprawdopodobne jak można nosić takie oświadczenie w portfelu, jak kurwa można nawet pomyśleć o czymś takim i w razie wypadku ograniczać sobie szanse na szybką pomoc, bo chuj ta karetka jest z WOŚP, czekam na następną... co tam, że się wykrwawiam, jebać złodzieja Owsiaka!!!111 oczywiście domyślam się, że takie pogotowie to nawet mu w ten portfel nie zagląda, ale i tak... kurwa mózg rozjebion...

Odnośnik do komentarza

 

PS: I tak noszę w portfelu oświadczenie że nie chcę być leczonym sprzętem WOŚP.

 

dla mnie jest nieprawdopodobne jak można nosić takie oświadczenie w portfelu, jak kurwa można nawet pomyśleć o czymś takim i w razie wypadku ograniczać sobie szanse na szybką pomoc, bo chuj ta karetka jest z WOŚP, czekam na następną... co tam, że się wykrwawiam, jebać złodzieja Owsiaka!!!111 oczywiście domyślam się, że takie pogotowie to nawet mu w ten portfel nie zagląda, ale i tak... kurwa mózg rozjebion...

 

Ja tam popieram, jeżeli ktoś chce. Selekcja naturalna to najlepszy przyjaciel ludzkości.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...