Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Bezinteresowna pomoc to trochę mit. Pomogę Ci, bo da mi to jakieś korzyści (materialne bądź niematerialne). Nawet jeżeli wyślę anonimowo przelew na Twoje konto i nigdy się o nic nie upomnę to ostatecznie robię to dlatego, by poczuć się ze sobą lepiej - cnota egoizmu.

Odnośnik do komentarza

ojajebe, ale jestem debil. Właśnie znalazłem drugi plakat, który ma też autograf nieżyjącego już Arka Gołasia, gdybym wcześniej znalazł to bym mógł dodać do aukcji :/

 

Będzie na za rooooook

Jak Ci zależy, to chyba aukcję da się edytować i dopisać jeszcze coś, tylko będzie zaznaczone, że ten fragment został dopisany później. Pamiętam, że jak ja sprzedawałem na allegro PS-a, to dopisałem później jakąś informację, o którą mnie kilka osób zapytało mailowo, a nie wiedziałem przed wystawieniem, że to istotne. No chyba, że aukcje na WOŚP rządzą się pod tym względem swoimi prawami.

Odnośnik do komentarza

Jahu, idioto jeden, czy ty musisz minusować posty chwalace tak szczytna inicjatywę jak WOŚP?

 

Będę minusował co mi się podoba a tobie chuj do tego!

Owsiak kradł kradnie i będzie kradł i kawał z niego komunistycznego chuja!

Owszem przyznam się że ja kiedyś też wrzuciłem 1 zł do puszki a od 3 lat WOŚP mnie już wkurwia bo widzę że później 10 % tej kasy z puszek idzie na koleszków Owsiaka oraz na Brudstock gdzie Jureczek się może pobawić za te pieniądze.

PS: I tak noszę w portfelu oświadczenie że nie chcę być leczonym sprzętem WOŚP.

Odnośnik do komentarza

 

Nie o to chodzi przecież, a sam fakt. Krytykowania idei i korzystania z niej.

 

500+ to nie idea, to kradzież.

 

nie no co Ty, przecież sposób jego finansowania to nie kradzież XDD w ogóle podatki to nie kradzież to dobry troll w Maryni, fajnie, że czasem wraca

Odnośnik do komentarza

W zasadzie zastanawiam się, czemu Jahu nie ma jeszcze warna za obrażanie :-k Marynia marynią, ale chyba Janku za dużo koksu ostatnimi czasy ;) Chyba, że niewidzialna ręka modtimu nie chce nic z tym zrobić, w końcu 0.66zł piechotą nie chodzi xD

 

#ZawódSprzedawca

Odnośnik do komentarza

W zasadzie zastanawiam się, czemu Jahu nie ma jeszcze warna za obrażanie :-k Marynia marynią, ale chyba Janku za dużo koksu ostatnimi czasy ;) Chyba, że niewidzialna ręka modtimu nie chce nic z tym zrobić, w końcu 0.66zł piechotą nie chodzi xD

 

#ZawódSprzedawca

o ty kurwa gnoju

Odnośnik do komentarza

 

W zasadzie zastanawiam się, czemu Jahu nie ma jeszcze warna za obrażanie :-k Marynia marynią, ale chyba Janku za dużo koksu ostatnimi czasy ;) Chyba, że niewidzialna ręka modtimu nie chce nic z tym zrobić, w końcu 0.66zł piechotą nie chodzi xD

 

#ZawódSprzedawca

o ty kurwa gnoju

 

Japa ryj koniu : /

Odnośnik do komentarza

W zasadzie zastanawiam się, czemu Jahu nie ma jeszcze warna za obrażanie :-k Marynia marynią, ale chyba Janku za dużo koksu ostatnimi czasy ;) Chyba, że niewidzialna ręka modtimu nie chce nic z tym zrobić, w końcu 0.66zł piechotą nie chodzi xD

 

#ZawódSprzedawca

W maryni można kurwa wszystko!

Odnośnik do komentarza

 

Jahu, idioto jeden, czy ty musisz minusować posty chwalace tak szczytna inicjatywę jak WOŚP?

 

 

Będę minusował co mi się podoba a tobie chuj do tego!

Owsiak kradł kradnie i będzie kradł i kawał z niego komunistycznego chuja!

Owszem przyznam się że ja kiedyś też wrzuciłem 1 zł do puszki a od 3 lat WOŚP mnie już wkurwia bo widzę że później 10 % tej kasy z puszek idzie na koleszków Owsiaka oraz na Brudstock gdzie Jureczek się może pobawić za te pieniądze.

PS: I tak noszę w portfelu oświadczenie że nie chcę być leczonym sprzętem WOŚP.

- Widzisz synku? Tak wygląda pisowiec.

- Ahaa.

Odnośnik do komentarza

 

 

W zasadzie zastanawiam się, czemu Jahu nie ma jeszcze warna za obrażanie :-k Marynia marynią, ale chyba Janku za dużo koksu ostatnimi czasy ;) Chyba, że niewidzialna ręka modtimu nie chce nic z tym zrobić, w końcu 0.66zł piechotą nie chodzi xD

 

#ZawódSprzedawca

o ty kurwa gnoju

 

Japa ryj koniu : /

 

1-1, jeszcze sie złapiemy, długo cie znajde??

Odnośnik do komentarza

W zasadzie zastanawiam się, czemu Jahu nie ma jeszcze warna za obrażanie :-k Marynia marynią, ale chyba Janku za dużo koksu ostatnimi czasy ;) Chyba, że niewidzialna ręka modtimu nie chce nic z tym zrobić, w końcu 0.66zł piechotą nie chodzi xD

 

#ZawódSprzedawca

To koks tak potaniał, że za 0,66 zł można kupić? :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...