Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

a Ty ile zarabiałeś po roku pracy? ;)

 

ja na przykład rozbiłem bank z oficjalną umową na 1152 złote netto :keke:

Co za lamus xD na mojej pierwszej umowie było 1183 netto!
Pierwsza wypłata z umowy o pracę na poziomie 790 zł :D Po roku było już prawie 1000 zł wpływające na konto ;)
Odnośnik do komentarza

Ja w zamierzchłych latach jeszcze "cieciowałem". Dostawałem 6zł na ręke, a że godzin w miesiącu miałem z 220 ;), to jakieś grosze się tam uzbierały.

Plus był taki, że miałem dobry obiekt, a nie żadną budę. Sklep i magazyn z chemią. Własne, ogarnięte pomieszczenie, co jakiś czas obchód. Tyle książek co wtedy, to nigdy nie przeczytałem ;)

 

Ja na basenie ;)

Jahu, a uniform miałeś?

 

A jak koszulka, niebieska koszula, spodnie od garniaku ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Gabe pozamiatał :lol:

Bardzo lubię ten film. Zresztą jak większość amerykańskich komedii z lat 80. Ten typ tak ma. :D

Oidp, to w tym filmie grała Meg Ryan. Ale nie mogę se przypomnieć tytułu :/

 

 

Armed and Dangerous, znany nam bardziej jako Uzbrojeni i niebezpieczni. Meg Ryan gra w nim, a kolega Johna Candy'ego to tata od szarlotki z American Pie :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Teraz jestem jako A.J. ;)

Powaga? Kurde, chyba naprawdę muszę iść po nowe okulary :/

 

 

To może zacznij w końcu czytać, a nie tylko oglądać obrazki :D.

 

Na to przyjdzie czas. Rano byłem w bankomacie, zaszedłem przy okazji do kiosku po CDA. Później załatwić OC na samochód, zadzwonić do warsztatu czy już zrobili poduchę, zezłomować drugą brykę, zarejestrować samochód z warsztatu, pojechać po dokumenty ze złomowania, odebrać brykę. Córka przyszła i odpakowała CDA dopiero :) Rzuciłem okiem na Twój post oraz z gazety.

Więc za jakąś godzinę w ogóle przejrzę dokładnie, a czytać będę przez kolejny miesiąc.

Jakby kto chciał kod do FarCrya to pisać, oddam, mam na półce w pudełku normalną wersję.

Odnośnik do komentarza

Pierwsza robota z miesięczną pensją? 800 zł w firmie, która wieszała reklama w kiblach w knajpach. Byłem jednocześnie handlowcem i fizolem. Załatwiałem nowych klientów, podpisywałem umowy, a potem wieszałem ramki reklamowe w klozetach. @me_who właściciel firmy był z Kalisza i sama firma w sumie też.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...