Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

To samo mówiono o Ronaldo. Jeżeli piłkarz będzie chciał odejść to wcześniej czy później to zrobi.

Tzn. kto tak mówił ? Nie znałem kibica United, który wierzyłby, że Portugalczyk zostanie na OT na długie, długie lata. Wiadome było od dawien dawna, jakie są marzenia Rona.

Odnośnik do komentarza

Ferguson, właściciele klubu i czasami sam Ronaldo tak mówił, że nigdzie nie odchodzi.

Ronaldo zawsze nas raczył "Jestem tutaj zadowolony[...blablala...],ale nigdy nie wiesz, co przyniesie przyszłość" i każdy doskonale wiedział, że wcześniej czy później go pożegnamy. Ferguson zresztą też to wiedział, co przyznał kilka miesięcy temu. Z Rooneyem to kompletnie inna sytuacja - on ani razu nie dał powodów ku temu, aby pomyśleć, że chciałby odejść.

Odnośnik do komentarza
Posadzenie na ławce Alvesa, Xaviego, Iniesty i Messiego pokazało, że Barcelona ma naprawdę mocną rezerwę. Po wygranej, która sprawiła, że Barça pozostaje liderem, Guardiola potwierdził zaufanie jakim darzy wszystkich zawodników.

 

"Mam zaufanie do piłkarzy i wiem kogo mogę wpuścić. Jesteśmy drużyną nie 12 czy 13 piłkarzami i wiemy co robić. Wiem, że gracze, których posadziłem na ławce są bardzo ważni i było to duże ryzyko ale chciałem przyjrzeć się jak wygląda nasza gra bez nich. Moim celem było wprowadzenie świeżości do zespołu, zwłaszcza po ciężkim meczu z Rubinem w Kazaniu."

 

 

"Brzydki mecz"

 

Patrząc na grę, Guardiola przyznał:"To był brzydki mecz. Deszcz i zimno to jedno ale kiedy wieje wiatr jest o wiele gorzej. To nie było jedno z lepszych naszych spotkań ale nie było złe." Guardiola pochwalił również kibiców, którzy zgromadzili się na Camp Nou w liczbie ponad 70 tysięcy i mocno dopingowali zespół.

 

 

Henry, Ibra i Pedro

 

Thierry Henry wrócił do pierwszego składu, a Guardiola był zadowolony z jego występu:"gol zawsze podnosi na duchu. Mam dużo wiary w niego i on wie, że oczekuję od niego więcej. Musi pracować i pomału wracać do formy." Pep pochwalił również Pedro:"Jest skrzydłowym ale może również strzelać bramki. Jest bardzo zdyscyplinowany zarówno w ataku jak i w obronie i jestem przekonany, że ciągle robi postęp." Ibrahimovic również otrzymał ciepłe słowa od Guardioli:"Jego pomoc w meczu jest niesamowita."

 

 

Lider ligi

 

Dziesięć meczów rozegranych, a Barcelona nadal bez porażki. Guardiola wyjaśnił:"w poprzednim sezonie nikt nie dawał nam szans i mogliśmy zaskoczyć. W tym roku tak nie jest ale można poprawić jeszcze parę rzeczy i to chcę moim piłkarzom wytłumaczyć. Nie osiągnęliśmy jeszcze naszego poziomu ale nie jest źle. Prowadzimy w lidze, jesteśmy blisko następnej rundy Copa del Rey i potrzebujemy tylko 4 punktów do wyjścia z grupy Ligi Mistrzów."

 

 

/www.blaugrana.pl

 

Hmm... optymizm Pepa zaczyna mnie przerażać :roll: Biorąc pod uwagę, że mamy mecz u siebie z zawsze groźnym Interem i wyjazd do Kijowa to o te tylko cztery punkty wcale może nie być łatwo...

Odnośnik do komentarza

Źródełko

 

Środkowy obrońca Barcelony, Argentyńczyk Gabriel Milito powrócił do składu "Blaugrany" po 569 dniach od kontuzji. Piłkarz doznał uszkodzenia wiązadeł kolanowych w półfinałowym spotkaniu Ligi Mistrzów z Manchesterem United w 2008 roku.

Aż chciałoby się rzecz - nareszcie. Milito przechodził do Barcelony jako wyróżniający się stoper ligi, ale w moim odczuciu nie pokazał jeszcze wszystkiego. Jeśli tylko dojdzie do siebie po takim urazie, Barcelona może zyskać kolejnego bardzo solidnego defensora.

Odnośnik do komentarza
Trener Barcelony Josep Guardiola z powodu objawów grypy A/H1N1 stracił kolejnego piłkarza, z którego usług nie będzie mógł skorzystać w sobotnim meczu z Athletic Bilbao. Tym razem wirus dopadł Rafaela Marqueza.

W piątek zachorowali Eric Abidal i Yaya Toure. Piłkarzy objęto kwarantanną. W sobotę z gorączką obudził się piłkarz reprezentacji Meksyku Rafael Marquez. Klubowi lekarze potwierdzili, że u obrońcy stwierdzono podobne objawy co u duetu Abidal-Toure.

 

http://www.tvn24.pl/0,1629818,0,1,grypa-polozyla-kolejnego-pilkarza-barcelony,wiadomosc.html

 

Ciekawe, czy przełożą mecz?

Odnośnik do komentarza

Fbc.cat informuje, że kontuzja Messiego jest niegroźna i możliwe, że wystąpi z Interem. Podobnie z Ibrą, ale w najgorszej sytuacji jest Yaya, który czuje się podobno fatalnie i raczej wykluczone jest jego pojawienie się z ekipą Mourinho. Ciekawe co będzie jak Yaya i Messi nie wystąpią w GD jeżeli obydwaj dalej będą w złym stanie :|.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...