Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

dwa miasta poza Warszawą w których mógłbym mieszkać to Breslau i Posen. Za cholerę nie chciałbym mieszkać w Trójmieście ;)

Dlaczego? Znakomite miejsce do życia :)

 

przez wiele lat jeździłem na wakacje do Gdyni, Gdańsk też znam dosyć dobrze. Wszędzie tylko pod górę i z górki ;)

Aa, no i Gdynia jest po prostu brzydka. I często tam pada. I plaża miejska jest chujowa.

Odnośnik do komentarza

 

 

dwa miasta poza Warszawą w których mógłbym mieszkać to Breslau i Posen. Za cholerę nie chciałbym mieszkać w Trójmieście ;)

Dlaczego? Znakomite miejsce do życia :)

 

przez wiele lat jeździłem na wakacje do Gdyni, Gdańsk też znam dosyć dobrze. Wszędzie tylko pod górę i z górki ;)

Aa, no i Gdynia jest po prostu brzydka. I często tam pada. I plaża miejska jest chujowa.

 

Gdynia chujowa, potwierdzam, jebie śledziami i wszędzie truchła ryb na ulicach ;)

 

Ale o Gdańsku (i pewnych (nieturystycznych) dzielnicach Sopotu) zawsze wypowiem się pozytywnie i będę polecał :)

Odnośnik do komentarza

 

Jezu jak dobrze, że mam Cinema Unlimited, Asasyn jest TAK CHUJOWY, że aż bolą oczy :(

Ile kosztuje takie coś?

 

 

Poza W-wa 42 zł, z W-wą 49 chyba. Jak idziesz na więcej niż dwa filmy w miesiącu to się już opłaca. Acz zobowiązanie jest na rok minimum oidp

Hej, ajer, z ciekawości wszedłem na wasz kanał, zobaczyć czy coś się rozwija i już w pierwszym wideo jakie wybrałem, (prawie) w pierwszej minucie...

https://www.youtube.com/watch?v=qp2qUULOjZk&feature=youtu.be&t=1m2s

 

Cały Ty!

 

Hehe :D ależ to była fajna furka :wub:

Odnośnik do komentarza

 

 

Jahu, jak miałem 20 lat i mieszzkałem z rodzicami to też miałem swój pokój i kompa. To jest definicja przegrywu :)

Raczej wygrywu bo nie musisz się przejmować tym pojebanym życiem :)

Życie na czyjś koszt jako główna ambicja. Typowy elektorat socjalistów z PiSu.
Nie będę pracował na studiach dziennych bo zarobiony jestem :keke:

dwa miasta poza Warszawą w których mógłbym mieszkać to Breslau i Posen. Za cholerę nie chciałbym mieszkać w Trójmieście ;)

Gdańsk to poza Poznaniem moje drugie miejsce na zamieszkanie :-k
Odnośnik do komentarza

schizzm, wróciłem z La La Land - trochę rozczarowanie :/. Może miałem zbyt wygórowane oczekiwania i przehajpowane nastawienie, było ok, ale liczyłem na więcej. Najwiekszy minus - srednia muzyka i srednie uklady taneczne 1f615.png no jak na musical to spory problem. Jednak po wyjsciu z zajebistego musicalu powinno sie nucic przez pare dni kawalki z niego i od razu zaczac googlowac playlisty itd. Tutaj piosenki niby spoko, niby fajne, ale do zapomnienia. Nic nie wpada w ucho na dluzej. Uklady taneczne tez w sumie takie sobie. Pare bylo ok, ale bez takiego pierdolniecia (ktore imo jest konieczne w musicalach) i przepychu. Na plus - film rewelacyjnie wyglada. Kolory, gra swiatlem - kazdy kadr wyglada jak pocztowka. Rewelacyjne stroje, piekni ludzie xD , itd. Dobre role Emmy i Goslinga, super chemia miedzy nimi. No i sama historia taka jaka miala byc, kontrolowanie ckliwa ale dobra.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...