Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

http://natemat.pl/198151,polska-chylinskiej-kontra-polska-zenka-martyniuka-ta-pierwsza-juz-w-zasadzie-nie-istnieje

 

No jest to niezły rotfl, w zasadzie nie wiem który fragment zacytować :D

 

 

 

"Populizm" w wydaniu ekipy Beaty Szydło polega dosłownie na realizowaniu woli wyborców. Chcecie co miesiąc dostawać 500 zł? Chcemy. Chcecie krócej pracować? Chcemy. Kochacie Zenka Martyniuka? Kochamy. No to macie. Nikogo nie obchodzą ostrzeżenia, że budżet nie jest z gumy, ani to, że muzyczne autorytety oceniają disco polo niezbyt wysoko.

 

 

Sugerowanie, że muzyczne autorytety (cokolwiek to znaczy) oceniają Chylińską wysoko i że tak bardzo różni się od disco polo :D Przedni ból dupki, bo TVN miał kiepską oglądalność w Sylwestra.

 

PRZEZ TWE OCZY TWE OCZY ZIELONE OSZALAŁEM!

 

Odnośnik do komentarza

Heh, jakiś kolo w Krakowie zabił nożem przypadkowa osobę, bo ja pomylił z kimś innym. Zabójca był kelnerem w restauracji, a po wszystkim właścicielka i jeszcze jedna osoba pomagały mu zatrzeć ślady zabójstwa. Co ciekawe, pod lokalem nie ma zamieszek a on sam nie został zdewastowany. "Patrioci" jeszcze odpoczywają po Ełku?

Odnośnik do komentarza

Trwa okupacja sejmu, Petru poleciał z posłanka Schmidt do Portugalii na sylwestra. Ktoś zrobił im zdjęcie w samolocie. Media uznały to za pijarową katastrofę. Rzeczniczka partii powiedziała, że ten wyjazd ma charakter partyjny. Petru wrócił i powiedział, że był to prywatny wyjazd. Cała afera, moim zdaniem mocno dęta.

 

 

Afera bo ktoś sobie poleciał na Maderę na parę dni xD. W Polsce jak w lesie albo chlewie obsranym gównem.

Odnośnik do komentarza

 

Trwa okupacja sejmu, Petru poleciał z posłanka Schmidt do Portugalii na sylwestra. Ktoś zrobił im zdjęcie w samolocie. Media uznały to za pijarową katastrofę. Rzeczniczka partii powiedziała, że ten wyjazd ma charakter partyjny. Petru wrócił i powiedział, że był to prywatny wyjazd. Cała afera, moim zdaniem mocno dęta.

 

 

Afera bo ktoś sobie poleciał na Maderę na parę dni xD. W Polsce jak w lesie albo chlewie obsranym gównem.

 

Se Pełowcu przypomnij aferę Madrycką ;)

Odnośnik do komentarza

Aż sobie musiałem wygooglać aferę madrycką (już wiem) i czytam w artykule "Sprawę przedstawia kierownictwu PiS rzecznik dyscypliny partyjnej Karol Karski."

 

Wiem, że o inną dyscyplinę chodzi, ale Karol Karski z dyscypliną w jednym zdaniu? #cypr #wozkigolfowe #yolo :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...