Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalista IT mam na umowie ;).

 

Wszystkim się zajmuje, budowa stron, poprawa stron, grafiką do nich i na banery, naprawą fizyczną laptopów, kompów, składaniem, sieciami, podłączaniem no i serwis na telefon problemy z oprogramowaniem, programami specjalistycznymi czy drukarkami albo netem ;) Nie wiem czy coś pominąłem, bo zakres w chu.

Odnośnik do komentarza

Nie no, jednak jestem zjebany :) zachwycacie się Mass Efectami, odpaliłem kiedyś jednego co był w CD Action i po może dwóch godzinach gry już nie tknąłem więcej, jakieś bieganie z laserami i romanse, ileżkurwajamamlat. Wieśiek 1 i 2 to samo, rozumiem że fabuła i kościej mocno, Yennefer i ta druga, ale jakoś zniechęciło mnie nudne klikanie we wrogów, a w czasie walki z bossami to myślałem że usnę :) W dodatku spierdolona kamera w jedynce, obojetnie czy zza ramienia, czy z oddali.

Odnośnik do komentarza

To w co grasz poza fm?

W Sapera.

 

 

No i kupiłem te Mass Effecty.

 

Ja w liście do CDA opisałem swój problem z grami, tak to ten co wydrukowali :keke::D.

Jak czytałem to wydawał się znajomy, a później się przyznałeś :p Trzeba było się podpisać odpowiednio, a nie jakieś "A".

Odnośnik do komentarza

To w co grasz poza fm?

Generalnie to różne strategie wolę, jak widzę magię albo kosmos to :rzyg: Ewentualnie jak jest steampunk (Arcanum) czy cyberpunk (System Shock) to podoba mi się,ale musi być realne, żadne bajki :) Np. Mafia 2 teraz grana i bardzo podeszła, ale kiedyś tam w jedynkę grałem i byłem zachwycony :)

Odnośnik do komentarza

Nie no, jednak jestem zjebany :) zachwycacie się Mass Efectami, odpaliłem kiedyś jednego co był w CD Action i po może dwóch godzinach gry już nie tknąłem więcej, jakieś bieganie z laserami i romanse, ileżkurwajamamlat. Wieśiek 1 i 2 to samo, rozumiem że fabuła i kościej mocno, Yennefer i ta druga, ale jakoś zniechęciło mnie nudne klikanie we wrogów, a w czasie walki z bossami to myślałem że usnę :) W dodatku spierdolona kamera w jedynce, obojetnie czy zza ramienia, czy z oddali.

To spierdalaj :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...