Skocz do zawartości

Piłkarski livescore późnojesienny i zimowy


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

Taki Prijo by w tym dwumeczu zrobił ogromną różnicę, widzę co najmniej z 5 sytuacji, które by spokojnie zamienił na bramki. Szkoda, bo naprawdę wystarczyło mieć kogoś ogarniętego z przodu. Kiepskie transfery. Ale nic, chłopaki dali z siebie dużo, Pazdan był dzisiaj epicki <3 Szkoda też tej wyplutej piłki przez Malarza, bo mógł ją spokojnie złapać.

 

Bo te transfery potrzebują czasu a że ligę mamy jaką mamy z "przerwą na pół roku" to ciężko żeby wystrzeliły w pierwszych spotkaniach/

Odnośnik do komentarza

Wanyama co urwał

 

Fiora prowadziła 2-0, a w dwumeczu 3-0 i nagle Gladbach włączyło god mode i strzeliło im 4 gole o_O

 

Cooo :o A ja przed chwilą robiłem picarda na to co przy drugiej bramce dla Violi odwalił obrońca z bramkarzem :keke:

http://www.flashscore.com/match/M5ckpdLH/#video

No i dlatego się takich transferów nie robi. Trzeba było dać podwyżkę i obiecać zgodę na transfer po sezonie; przejście Ajaxu by to Legii zbilansowało.

 

Masz rację, aczkolwiek po Legii płakał nie będę :keke:

Odnośnik do komentarza

Przed losowaniem następnej fazy LE, warto przypomnieć miejsca w rankingu Uefa poszczegolnych druzyn

 Current UEFA club rankings:

14 Schalke
19 Manchester United
26 Olympiacos
29 Lyon
31 Ajax
36 Anderlecht
37 Roma
39 Mönchengladbach
51 Genk
52 Beşiktaş
57 København
60 Gent
65 Krasnodar
79 Celta Vigo
85 APOEL
93 Rostov
Odnośnik do komentarza

 

 

A co do United, nie jestem pewien, czy z młodym i fajnie grajacym Rostowem sobie poradzą.

 

22, 37, 29, 29, 26, 31, 27, 32, 35, 31, 25 - wyjściowa jedenastka z meczu ze Spartą (tego wygranego u siebie 4:0). Młody powiadasz? :-k

 

Co do Ajaxu, to przypuszczam, że może być podobny scenariusz jak z Legią. 0:0 w Kopenhadze i skromne zwycięstwo u siebie.

Odnośnik do komentarza

 

A co do United, nie jestem pewien, czy z młodym i fajnie grajacym Rostowem sobie poradzą.

 

22, 37, 29, 29, 26, 31, 27, 32, 35, 31, 25 - wyjściowa jedenastka z meczu ze Spartą (tego wygranego u siebie 4:0). Młody powiadasz? :-k

 

Co do Ajaxu, to przypuszczam, że może być podobny scenariusz jak z Legią. 0:0 w Kopenhadze i skromne zwycięstwo u siebie.

 

najwieksza gwiazda jest jednak 22-latek Azmoun (jednak wszedł z ławki) i 25-latek Połoz, stad te wrażenie. Ale rzeczywiscie sa tam stare grzyby jak Noboa, czy Kałaczew.

Odnośnik do komentarza

Lech fajnie wygląda w tej rundzie jak na razie. Bjelica może okazać się dobrym strzałem.

 

Ten lewy obrońca to kandydat na jakiś TOP transferów okienka :-k Chociaż w defensywie za bardzo nie pomaga, a jego zachowanie przy dośrodkowaniach rywali to... żart :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...