Skocz do zawartości

Piłkarski livescore późnojesienny i zimowy


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

 

Lad ładnie opowiadał o tym Stonesie a to ogór jakich mało

No bo potencjał ma ogromny. Mourinho by z niego zrobił drugiego Pique, a tak to ma pecha że trafia w swojej karierze najpierw na debila, a pozniej na hipstera.

A z Pique kto zrobił Pique? :-k Podpowiem, ze nie Mourinho.

Odnośnik do komentarza

 

Lad ładnie opowiadał o tym Stonesie a to ogór jakich mało

No bo potencjał ma ogromny. Mourinho by z niego zrobił drugiego Pique, a tak to ma pecha że trafia w swojej karierze najpierw na debila, a pozniej na hipstera.

 

LAD szybko zmienia swoje fazy: jeszcze niedawno pisał o hipsterze w kategoriach geniusza :) Ja wiem, hipster może być geniuszem, ale ta zmiana akcentów jest tu charakterystyczna :)
Odnośnik do komentarza

Nie no, ja cenię Guardiolę i uważam, że jest absolutnym topem. Tylko, że moim zdaniem futbol to prosty sport i jest niepotrzebnie komplikowany przez takie osoby jak Józwa. I jestem pewien, że Stones zdecydowanie lepiej rozwinąłby się pod skrzydłami kogoś, kto ceni defensywę - Guardiola ostatnio mówił, że na treningach nie ćwiczą odbiorów piłki.

Odnośnik do komentarza

Real Madryt: Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Modrić, Casemiro, Kroos; James, Benzema i Cristiano.
Ławka: Casilla, Nacho, Kovačić, Isco, Bale, Lucas Vázquez, Morata.


Valencia: Alves; Cancelo, Garay, Mangala, Gayà; Parejo, Pérez; Munir, Orellana, Nani; Zaza.
Ławka: Domènech, Abdennour, Siqueira, Mario Suárez, Bakkali, Soler, Medrán.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...