Skocz do zawartości

Piłkarski livescore późnojesienny i zimowy


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm powinien być chyba karny dla Sassuolo, Berrardi za dużo dodał od siebie i sędzia dał mu żółtą lol


Teraz karny, Kucka dał strasznie ciała.....

Ale Berardi w ogóle nie trafił w bramkę :o Chociaż Donnarumma rzucił się we właściwy róg :o

Odnośnik do komentarza

Ciała to dał sędzia. Karny na Berardim był, sędzia nie odgwizdał. Po chwili amatorsko przyaktorzył Duncan, a sędzia jak totalny matoł dał się nabrać i dał karnego. Mimo wcześniejszej sytuacji Berardiego byłoby coś podłego, gdyby Sassuolo prowadziło po karnym, przy którym to Kucka był faulowany, a nie faulował.

Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem, jak brzmią przepisy - Bacca poślizgnął się przy strzale prawą nogą tak, że piłka trafiła go w lewą stopę i wpadła w ten sposób do siatki. Sędzia gola uznał (zgodnie z duchem gry IMO), ale nie jestem pewien, czy przepisy na to pozwalają.

 

EDIT: nie pozwalają, karny powinien był być powtórzony.

Odnośnik do komentarza

Ale tego Aquilaniego to mi szkoda - najpierw Milan go potraktował jak gówno, a później dał się tak głupio nabrać na zwody Bertolacciego, który pchał się w środek pola karnego tylko po to, by ktoś go wreszcie sfaulował. Bardzo fajny piłkarz, wszystko mu się w życiu posypało po tej decyzji o przejściu do Liverpoolu.

Odnośnik do komentarza

Chyba czas obstawić, że tu będzie czerwo.

Fakt, jak sędzia zejdzie do szatni i ogarnie, jak często się mylił w pierwszej połowie, to na pewno da Sassuolo jakąś jedną czy drugą bramkę, pewnie też będzie chciał pomóc czerwoną, typuję Kuckę.

Odnośnik do komentarza

Omg ale ten sędzia to nieporozumienie życiowe :o Przecież teraz był 1000% karny dla Sassuolo :|

Obejrzyj tę powtórkę, a później przeproś za ten wpis ;) Jeśli można o ewidentnym błędzie w 2 połowie mówić, to o braku czerwieni dla Pellegriniego za 3 (!) faule na żółtą przez godzinę meczu.

Paletta wybił z kolei czysto piłkę, widać to było na powtórce, później zahaczył siłą rozpędu atakującego, co było bez wpływu na akcję, bo piłka już była za polem karnym.

Odnośnik do komentarza

Dzisiejszy popis sędziego w meczu Sassuolo z Milanem to, nawet jak na włoskie standardy i cotygodniowe popisy arbitrów w meczach Milanu, absolutny skandal. Jest żenujący. Brak dwóch czerwonych dla Sassuolo, brak karnego dla Sassuolo, nieprawidłowo uznana bramka Bakki dla Milanu, nieprawidłowy karny dla Sassuolo, to tylko te grubsze błędy, jeszcze pewnie parę drobniejszych mi umknęło.

Kolejny mecz z rzędu Milan gra tylko 45 minut i gra antyfutbol przez całą drugą połowę broniąc wyniku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...