Skocz do zawartości

Marynia przez 513 miesięcy nie płaci obiecanego wynagrodzenia za pracę, ale pracownicy nadal są uśmiechnięci, bo jest dla nich bardzo miła


krzysfiol

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w swojej mieścinie w komisji dekomunizacyjnej :) Burmistrz wytypował kilka osób, byśmy opiniowali zmiany i powiem Wam, że ustawa jest wesoła :) Bodajże od kwietnia wojewodowie rozpoczną audyt ulic i jeśli orzekną (jednoosobowo!), że jakaś komusza nazwa została, to samodzielnie wybiorą nowego patrona (!) :lol: Stąd jest obecnie klimat by wycinać wszystkie możliwe ulice w tym guście by nie dawać województwu pretekstu do wbicia w taką Chodzież alei Ofiar Donalda Tuska dajmy na to ;)

Odnośnik do komentarza

U nas nadal jest Berlinga, Armii Ludowej, czy Gwardii Ludowej, nie mówiąc już o takich komuchach jak Okrzeja ;)

Nie wkurzaj mnie z tym Okrzeją, broniłem go u nas :) Chyba przetrwa :)

 

Dobrze, że u nas PiS nie rządzi, bo by się pewnie wzięli za ul. Czerwony Dwór

Na szczęście u nas też nie rządzi (jeszcze), więc dwa lata powinien być spokój.
Nie dwa lata. Już za rok wojewoda będzie mógł Wam zmienić ulicę zgodnie ze swoim widzimisie :)
Odnośnik do komentarza

Jestem w swojej mieścinie w komisji dekomunizacyjnej :) Burmistrz wytypował kilka osób, byśmy opiniowali zmiany i powiem Wam, że ustawa jest wesoła :) Bodajże od kwietnia wojewodowie rozpoczną audyt ulic i jeśli orzekną (jednoosobowo!), że jakaś komusza nazwa została, to samodzielnie wybiorą nowego patrona (!) :lol: Stąd jest obecnie klimat by wycinać wszystkie możliwe ulice w tym guście by nie dawać województwu pretekstu do wbicia w taką Chodzież alei Ofiar Donalda Tuska dajmy na to ;)

 

 

F4vcwIz.jpg

 

 

(to chyba moje ulubione zdjęcie w folderze ze śmiesznymi obrazkami)

Odnośnik do komentarza

Jestem w swojej mieścinie w komisji dekomunizacyjnej :) Burmistrz wytypował kilka osób, byśmy opiniowali zmiany i powiem Wam, że ustawa jest wesoła :) Bodajże od kwietnia wojewodowie rozpoczną audyt ulic i jeśli orzekną (jednoosobowo!), że jakaś komusza nazwa została, to samodzielnie wybiorą nowego patrona (!) :lol: Stąd jest obecnie klimat by wycinać wszystkie możliwe ulice w tym guście by nie dawać województwu pretekstu do wbicia w taką Chodzież alei Ofiar Donalda Tuska dajmy na to ;)

czasy się zmieniają, ale pan zawsze jest w komisjach

Odnośnik do komentarza

No nie wiem jak to jest zorganizowane, zawsze przy zmianach jest szum, ze kto zapłaci za zmianę dokumentów, pieczątek itp. Na szczęście mieszkam na niekomunistycznej ulicy.

 

No i troszkę szkoda będzie super połączenia z Wieruszowa, gdzie krzyżują (krzyżowały?) się ulice JP2 i Świerczewskiego :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...