Skocz do zawartości

Marynia przez 513 miesięcy nie płaci obiecanego wynagrodzenia za pracę, ale pracownicy nadal są uśmiechnięci, bo jest dla nich bardzo miła


krzysfiol

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Scorpio ja też mam Plusie. Podczas dwóch ostatnich przedłużeń umowy brałem telefon za zeta i od razu trafiał na Allegro, bo byłem zadowolony ze swojego. Po 6 latach przesiadłbym się jednak w końcu na Androida (swoją drogą ciekawe kiedy na polskim rynku pojawią się te nowe Nokie z Androidem). Z tym, że chciałbym jakieś konkretne urządzenie, które też mi posłuży dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza

Branie telefonu w abonamencie jest braniem urządzenia na raty. Wiadomo, że bardziej opłaca się kupić na allegro i płacić miesięcznie mały abonament, ale trzeba wtedy wyłożyć te 2-3k jednorazowo na telefon.

na allegro tez mozna brac na raty, mysle ze wyjdzie taniej.

 

btw wczoraj na LE pobawilem sie ze stawianiem remisow za drobne (opa Kaczy stajl) ;) co prawda skutecznosc 1/3, ale w meczach ktore nie weszly zwycieskie bramki padly odpowiednio w 84 i 87 minucie, takze braklo troche szczescia ;)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za trzymanie kciuków. Dziś mi nie będą kręcić w biodrze, ale... co się odwlecze...Po świętach wezmą mnie do szpitala na całkowity przegląd, bo ciągle jest coś nie tak we mnie i wtedy będzie pobierany szpik. Naczyniak w wątrobie urósł od 0,6 cm z 2014 roku do 1,7 cm teraz, ale jest łagodny i będą go póki co tylko obserwować.

 

Za to wada wzroku, która mi się pojawia to od ... leku. I możliwe, że złapię też zaćmę.


 

Ja dziś poluje na buty zimowe i modem LTE na USB jakby ktoś widział to niech da znać ;).

worldbox ma -23% na ten asortyment: http://goo.gl/IoYjv0

 

np takie cos: http://worldbox.pl/buty-new-balance-lifestyle-754-hl754tb.htmlz kodem rabatowym bezvat wychodzi 270 zl

 

 

 

Liczyłem na cenę do 250zł, coś jak tutej:

 

http://50style.pl/adidas-10xt-wtr-mid-meskie-buty-outdoor,plec,MM,B,BO,126668488.bhtml

Odnośnik do komentarza

Szczególnie w Black Friday ;)

 

Powiem szczerze, że jak zobaczyłem oferty po 1100-1200 zeta za nowe konsole to deczko mnie kusiło, żeby kupić, ale ciągle mam nadzieję, ze jak wyjdą te mocniejsze wersje to słabsze jeszcze mocniej stanieją. Plus nie ograłem jeszcze nawet gier z poprzedniej generacji i priorytetem jest zbieranie kasy na nowego kompa.

Mnie też strasznie kusi, ale teraz mam w chuj wydatków. Xbox One S z FIFA 17 i drugim kontrolerem za 1200 to zajebiście tanio. Niestety i tak muszę się wstrzymać aż wyremontuję mieszkanie.
Odnośnik do komentarza

 

Szczególnie w Black Friday ;)

 

Powiem szczerze, że jak zobaczyłem oferty po 1100-1200 zeta za nowe konsole to deczko mnie kusiło, żeby kupić, ale ciągle mam nadzieję, ze jak wyjdą te mocniejsze wersje to słabsze jeszcze mocniej stanieją. Plus nie ograłem jeszcze nawet gier z poprzedniej generacji i priorytetem jest zbieranie kasy na nowego kompa.

Mnie też strasznie kusi, ale teraz mam w chuj wydatków. Xbox One S z FIFA 17 i drugim kontrolerem za 1200 to zajebiście tanio. Niestety i tak muszę się wstrzymać aż wyremontuję mieszkanie.

 

Gdzie tak dają?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...