Skocz do zawartości

Marynia przez 513 miesięcy nie płaci obiecanego wynagrodzenia za pracę, ale pracownicy nadal są uśmiechnięci, bo jest dla nich bardzo miła


krzysfiol

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Szczególnie w Black Friday ;)

 

Powiem szczerze, że jak zobaczyłem oferty po 1100-1200 zeta za nowe konsole to deczko mnie kusiło, żeby kupić, ale ciągle mam nadzieję, ze jak wyjdą te mocniejsze wersje to słabsze jeszcze mocniej stanieją. Plus nie ograłem jeszcze nawet gier z poprzedniej generacji i priorytetem jest zbieranie kasy na nowego kompa.

Odnośnik do komentarza

Poprawcie mnie jeśli się mylę, jak Sony czy Microsoft wypuszczają nowe konsole to one chyba zawsze kosztują mniej więcej tyle samo czyli przedział 1500-2000. I tak jest zdaje się od lat. Tymczasem jebani w dupę operatorzy komórkowi odpierdalają cyrki z cenami telefonów. 6 lat temu brałem Nokię N8 (w ówczesnym czasie topowy telefon na rynku) i wziąłem abonament 100 zł co skutkowałem tym, że telefon mnie kosztował 299 zeta. Zaraz mi się kończy obecna umowa i sobie spojrzałem na ceny telefonów przy przedłużaniu umowy. Przy zaznaczeniu opcji właśnie na 100 zł (tak dałem żeby mieć porównanie, taki abonament mi kompletnie niepotrzebny) taki S7 Edge kosztuje... 2399 zeta. No to już kurwa mać jest lekka przesada. Jak ten telefon można na allegro wyjąć za taką cenę. To już lepiej się opłaca wziąć niższy abonament, telefon jakiś za max 100 zeta, sprzedać go, dołożyć hajs i będzie się miało taki S7 nie za 2400, a za 1500 i to jeszcze z niższym abonamentem.

Odnośnik do komentarza

Poprawcie mnie jeśli się mylę, jak Sony czy Microsoft wypuszczają nowe konsole to one chyba zawsze kosztują mniej więcej tyle samo czyli przedział 1500-2000. I tak jest zdaje się od lat. Tymczasem jebani w dupę operatorzy komórkowi odpierdalają cyrki z cenami telefonów. 6 lat temu brałem Nokię N8 (w ówczesnym czasie topowy telefon na rynku) i wziąłem abonament 100 zł co skutkowałem tym, że telefon mnie kosztował 299 zeta. Zaraz mi się kończy obecna umowa i sobie spojrzałem na ceny telefonów przy przedłużaniu umowy. Przy zaznaczeniu opcji właśnie na 100 zł (tak dałem żeby mieć porównanie, taki abonament mi kompletnie niepotrzebny) taki S7 Edge kosztuje... 2399 zeta. No to już kurwa mać jest lekka przesada. Jak ten telefon można na allegro wyjąć za taką cenę. To już lepiej się opłaca wziąć niższy abonament, telefon jakiś za max 100 zeta, sprzedać go, dołożyć hajs i będzie się miało taki S7 nie za 2400, a za 1500 i to jeszcze z niższym abonamentem.

Nie wiem jak w innych sieciach, ale ja mam abonament w plusie i znajoma ktora dla nich pracuje powiedziala mi ostatnio wprost - zmienili sposob sprzedawania telefonow i w tej chwili branie aparatow jest jeszcze mniej oplacalne niz kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...