Skocz do zawartości

Marynia przez 513 miesięcy nie płaci obiecanego wynagrodzenia za pracę, ale pracownicy nadal są uśmiechnięci, bo jest dla nich bardzo miła


krzysfiol

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Masakra lekarze w Polsce. Wszyscy tylko leczyć hurtowo i żeby hajs się zgadzał? ;/ Nie mogłem się dostać do dentysty, dzwoniłem do 4, żaden nie ma terminu. Poszedłem do piątej babki, jak zobaczyła mojego zęba i moją dokumentację i powiedziała, że ząb raczej do wyrwania, ale... ona się tego nie podejmie I chyba trzeba z tym do... szpitala na chirurgię. Jest jeden lekarz, który by się tego podjął. Oczywiście wiem o nim, bo kiedyś mnie leczył, ale teraz się dodzwonić nie można. Zresztą nie zdawałem sobie sprawy "z powagi" sytuacji. I co najlepsze? Babka wzięła 50zł za wizytę :D.

 

Druga sprawa, mam zrobić "na już" badanie na obecność jednej z bakterii i... nigdzie w aptece nie mają wymazówek i nie można zamówić. Kosztuje na allegro złotówkę, ale czas dojścia, koszt wysyłki :|

Odnośnik do komentarza

Masakra lekarze w Polsce. Wszyscy tylko leczyć hurtowo i żeby hajs się zgadzał? ;/ Nie mogłem się dostać do dentysty, dzwoniłem do 4, żaden nie ma terminu. Poszedłem do piątej babki, jak zobaczyła mojego zęba i moją dokumentację i powiedziała, że ząb raczej do wyrwania, ale... ona się tego nie podejmie I chyba trzeba z tym do... szpitala na chirurgię. Jest jeden lekarz, który by się tego podjął. Oczywiście wiem o nim, bo kiedyś mnie leczył, ale teraz się dodzwonić nie można. Zresztą nie zdawałem sobie sprawy "z powagi" sytuacji. I co najlepsze? Babka wzięła 50zł za wizytę :D.

 

Druga sprawa, mam zrobić "na już" badanie na obecność jednej z bakterii i... nigdzie w aptece nie mają wymazówek i nie można zamówić. Kosztuje na allegro złotówkę, ale czas dojścia, koszt wysyłki :|

Kurde, Ty to powinieneś spisywać gdzieś i kurna udać się do jakiegoś programu typu państwo w państwie (chociaż tu akurat nie ten profil, jest coś podobnego w polskiej tv?) :|

Pierwsza śnieżyca w tym sezonie i troche człowiek zdygany jedzie.

oponki zmienione, ale gówno dają, bo pewnie standardowo zima zaskoczyła drogowców?

Odnośnik do komentarza

Chyba nie ma takiego. Kiedyś chciała mi pomóc Interwencja z Polsatu, ale w kwestii walki z ZUS-em akurat wtedy ;). Miałem kiedyś pisać o tym książkę albo prowadzić bloga o absurdach leczenia z Polsce albo ogólnie o tym, że trzeba mieć zdrowie, aby chorować, ale... pewnie będzie brak zainteresowania, więc mi się odechciało ;).

 

Kolega mówił, że może mi załatwić formalne sprawy związane z leczeniem w Berlinie, no ale koszty...

Odnośnik do komentarza

Masakra lekarze w Polsce. Wszyscy tylko leczyć hurtowo i żeby hajs się zgadzał? ;/ Nie mogłem się dostać do dentysty, dzwoniłem do 4, żaden nie ma terminu. Poszedłem do piątej babki, jak zobaczyła mojego zęba i moją dokumentację i powiedziała, że ząb raczej do wyrwania, ale... ona się tego nie podejmie I chyba trzeba z tym do... szpitala na chirurgię. Jest jeden lekarz, który by się tego podjął. Oczywiście wiem o nim, bo kiedyś mnie leczył, ale teraz się dodzwonić nie można. Zresztą nie zdawałem sobie sprawy "z powagi" sytuacji. I co najlepsze? Babka wzięła 50zł za wizytę :D.

 

Druga sprawa, mam zrobić "na już" badanie na obecność jednej z bakterii i... nigdzie w aptece nie mają wymazówek i nie można zamówić. Kosztuje na allegro złotówkę, ale czas dojścia, koszt wysyłki :|

Mój brat jest dentystą. Zajebisty biznes.

Odnośnik do komentarza

oponki zmienione, ale gówno dają, bo pewnie standardowo zima zaskoczyła drogowców?

 

Nie no, opony to u nas był prikaz (sam wymyśliłem :D) żeby zmienić do końca października. A wracałem drogą wojewódzką, więc mieli wyjebane i jechałem po białym. A że raz już tak auto skasowałem, to trochę stresik mam.
Odnośnik do komentarza

mi ostatnio tylko usuwali kamień. Zapłaciłem 170 :keke:

 

to nieźle, mój dentysta stwierdził, że to mi się należy jak psu zupa i usunął kamień za darmo, tyle, że ja za wizytę płacę 200zł (ale bez dopłat za znieczulenie), więc tutaj mu zostawiam hajs na poczet usuwania kamienia :)

 

oponki zmienione, ale gówno dają, bo pewnie standardowo zima zaskoczyła drogowców?

 

Nie no, opony to u nas był prikaz (sam wymyśliłem :D) żeby zmienić do końca października. A wracałem drogą wojewódzką, więc mieli wyjebane i jechałem po białym. A że raz już tak auto skasowałem, to trochę stresik mam.

 

kurde, też tak mam, że w miejscach, w których kiedyś wpadłem w poślizg odczuwam dyskomfort podczas jazdy zimą i jakbym mógł to bym przepchał samochód przez to miejsce :keke:

Odnośnik do komentarza

 

oponki zmienione, ale gówno dają, bo pewnie standardowo zima zaskoczyła drogowców?

 

Nie no, opony to u nas był prikaz (sam wymyśliłem :D) żeby zmienić do końca października. A wracałem drogą wojewódzką, więc mieli wyjebane i jechałem po białym. A że raz już tak auto skasowałem, to trochę stresik mam.

 

Właśnie dojechałem do Jeleniej Góry, tak piątka, jak i trójka, totalnie zaśnieżone, co w połączeniu z krętymi trasami i brakiem oświetlenia nie jest fajną kombinacją.

Ciekawe, jak mnie jutro na manifestacji miejscowi zaskoczą :keke:

Odnośnik do komentarza

Drogowców zaskoczyła zima, bo taki mamy klimat, nikogo tu nie ma co winić. Tak jest, było i będzie, trzymanie w każdej gminie masę sprzętu na pracę maks 3 tygodnie w roku to niegospodarność :P

 

Ja dziś tylko poślizg kontrolowany przy 30 km/h, a i tak prawie miałem majtki do zmiany :keke: Dobrze się tak czasem na początek wystraszyć, teraz się przemieniam w pana w kapeluszu w Felicji i będę jeździł po białym tak wolno, jak tylko trzeba.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...