Skocz do zawartości

Wspólny wypad na mecz?


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

No to jedziemy. Mecz jest 26 października (sobota) o godz. 15:30. Warszawa prawdopodobnie będzie lecieć  w sobotę 8:55, a wracać w niedziele o 17:15. Potwierdzajcie, czy jedziecie.

  1. @Mauro
  2. @Pulek
  3. @wwosik
  4. @klinsmann
  5. @tio
  6. @Misiek
  7. @Perez
  8. @Hajd
  9. @kolek23
  10. @lad
  11. @jmk
  12. @szramek
  13. @Fenomen
  14. @beeres
  15. @Brudinho
  16. @Ernie Souchak
  17. @demrenfaris
  18. @Qcz
  19. @Marvin
  20. @laki
  21. Pucek, brat Lakiego
  22. @BartuS
  23. Szwagier BartuSa
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Pulek napisał:

@wwosik, myślę, że ilu nas by się nie zgłosiło, to przedzwonić tam jutro możesz. Do kiedy robimy deadline? Do jutra do końca dnia? Żeby w piątek finalizować całe przedsięwzięcie?

Zadzwonić, to na pewno zadzwonię, choćby, żeby się dowiedzieć ile kosztują które sektory.

 

Bo szczerze mówiąc, skoro już mam jechać, to wolałbym miejsca z innym widokiem niż np.:

 dipvt1i8erry.jpg

 

Oczywiście, nie loża dla szejków, ale jakieś fajne miejsca dałyby radę.

 

 

 

  • Lubię! 2
  • Haha 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wwosik napisał:

Oczywiście, nie loża dla szejków, ale jakieś fajne miejsca dałyby radę.

Wrzucałem zdjęcia ze stadionu jak wygląda. Proponowałem, żeby kupować na łuku/rogu przy Ostkurve (ten "zamknięty" za bramką, tam są miejsca stojące i najlepsza atmosfera), bo po przeciwnej stronie na łuku są miejsca gości i obok sektory są zazwyczaj puste i słaba atmosferka ;) 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Mauro napisał:

Czyli @Fenomen tez potwierdza?

potwierdzam zeby mi kupic bilet, ale moze sie okazac, ze nie dam rady pojechac i wtedy przepadnie

ale jechac jak najbardziej chce, dlatego un bilecik por favor :D

13 godzin temu, Misiek napisał:

Potwierdzam!

 

Ja jestem też ewentualnie team urlop pt/pn, żeby tam trochę więcej czasu spędzić jak by byli chętni :-k 

ja bede mial urlop w czwartek i piatek przed wyjazdem (tak czy siak), wiec niewykluczone ze moglbym sie pojawic w Berlinie juz w piatek wieczorem; do ustalenia jeszcze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...