Skocz do zawartości

Wspólny wypad na mecz?


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

9 hours ago, jmk said:

@lad @Sensei piszemy się? Wolałbym, żeby było nas trzech niż dwóch, bo jak ja się posypie po drodze to niefajnie samemu jechać?

W pewnym momencie przestałem śledzić wątek jak zaczęły padać kwoty wyższe niż 600zł(początki spłaty kredytu, wakacje trochę uszczupliły mój budżet). Możesz mi na PW streścić gdzie, kiedy i na co mielibyśmy jechać? Byłbym wdzięczny a jest to jakaś opcja skoro da się tam od nas pociągiem dojechać.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, klinsmann napisał:

 

@Mauro zarządzisz tematem wyjazdu end to end?

Dobrze, że pytasz, bo sam to miałem poruszyć. Tu w temacie mogę wszystko koordynować, sprawdzać, zapisywać, przypominać. Natomiast jeżeli chodzi o dokonywanie rezerwacji, zbieranie  kasy i płatności, to tu bym się chciał z kimś podzielić. Jest dużo ludzi, trzy różne płatności, czyli bilety na mecz, samolot( z Wawy) i nocleg. Już widać, ze to nie będzie jednoczesnie zamawiane, najpierw będzie samolot, potem pewnie mecz i nocleg. Jedną z tych płatności, najchętniej dwie bym oddał komuś innemu, tym bardziej, że dwa tygodnie wcześniej też ogarniam wyjazd dla dużej grupy znajomych , tez mi maja teraz wpłacać, więc obawiam się, ze mogą mi się te wpłaty pomylić przy tylu osobach, kto i za co. Dletgo rzucam luźną myśl, że skoro

@tio zaczął już działać na niwie lotniczej to może byś dał radę ogarnąć te rezerwacje. @wwosik ma dzwonić w sprawie biletów więc może by już je zarezerwował, ja bym ogarnął temat rezerwacji noclegów. To oczywiście luźna propozycja, jeżeli Wam nie pasuje albo wolelibyście zająć się np. noclegiem zamist biletami to dajcie znać. @Pulektez jest zaangażowany, może wziąłbyś rezerwację czegoś gdyby chłopakom nie pasowało?

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Sensei napisał:

W pewnym momencie przestałem śledzić wątek jak zaczęły padać kwoty wyższe niż 600zł(początki spłaty kredytu, wakacje trochę uszczupliły mój budżet). Możesz mi na PW streścić gdzie, kiedy i na co mielibyśmy jechać? Byłbym wdzięczny a jest to jakaś opcja skoro da się tam od nas pociągiem dojechać.

 

Znany koszt to dla nas pociąg / bus / autobus Szczecin - Berlin, @lad ile to jest? Ale raczej niska kwota.

 

Nie wiem po ile bilet na mecz i ile wyjdzie za nocleg. 

Odnośnik do komentarza

Nie no, absolutnie uważam, że @Mauro nie może wziąć wszystkiego sam na plecy, bo jest tego za dużo.

 

Byłoby super, gdyby udało się coś ustalić @wwosikowi w sprawie biletów. @tio, czy Ty ewentualnie ogarniesz te loty dla nas - z Warszawy? 

 

Jeśli ustalimy wspólnie jakieś lokum do mieszkania, no to ja mogę się podjąć go zarezerwowania. Trzeba tylko ustalić jakieś jasne zasady, typu że zaksięgowana wpłata oznacza dopiero potwierdzenie wyjazdu. No i pewnie też nie wszyscy (vide @Fenomen) już teraz będą chcieli rezerwować hotel, ale to już do dogadania co i jak.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, jmk napisał:

 

Znany koszt to dla nas pociąg / bus / autobus Szczecin - Berlin, @lad ile to jest? Ale raczej niska kwota.

 

Nie wiem po ile bilet na mecz i ile wyjdzie za nocleg. 

Zależy od godziny wyjazdu. Chyba najtaniej wyjdzie PKS na Schonefeld (14,99 zł w jedną stronę) i stamtąd się przebijemy do miasta jakimś S-Bahnem.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, klinsmann napisał:

tak jak Misiek pisal chetnie wezme urlop pon i pt, aby cos pozwiedzac - pytanie czy jest jakas tania opcja samolotowa w piatek?

Napisałem "piątek łamane na poniedziałek", w razie jak ktoś byłby ewentualnie chętny tylko jeden dzień urlopu wziąć, ale u mnie jak coś oba też wchodzą w grę.

 

Kwestia czy w ogóle będą chętni, bo może też nie ma co mieszać z pierwszym wyjazdem. Jak się wprawimy i będziemy częściej gdzieś jeździć, to może wtedy coś takiego dopiero planować. Z drugiej strony wydając już jakieś hajsy można niewiele większym (przy założeniu, że cena samolotu się na przykład nie zmieni) nakładem finansowym posiedzieć tam dłużej i coś pozwiedzać.

Odnośnik do komentarza

@jmk @Sensei jak dla mnie to ten mecz Herthy równie dobrze możemy olać i poczekać na chłopaków w jakimś ogródku piwnym. Byłem tam parę razy w życiu, więc to dla mnie żadna atrakcja, a i tak pewnie wcześniej/później trafimy na jakąś 7 ligę mistrzów, więc futbol będzie odhaczony. 

 

A nocleg to nie wiem. Zawsze możemy przyjechać w sobotę rano i wrócić w nocy.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, klinsmann napisał:

Potwierdzam.

 

preferowany samolot

 

tak jak Misiek pisal chetnie wezme urlop pon i pt, aby cos pozwiedzac - pytanie czy jest jakas tania opcja samolotowa w piatek?

Są w podobnej cenie wyloty w piątek o 8:55. W poniedziałek jest samolot rano o 6 więc moim zdaniem to kiepska opcja, bo koło 4 rano by trzeba było juz byc na lotnisku. Tylko zastanówmy się wszyscy, kiedy chcemy lecieć. Mnie pasują obie opcje, tylko, że nie wiem jeszcze jak z urlopem, ale zakładam, ze mogłoby dać radę. No i nie wiem, czy dokonując rezerwacji dla wszystkich da się zaznaczyć, że część leci w piątek, część w sobotę. Czyli pewnie osoby, które by leciały w inny dzień niż większość to już na własna rękę by sobie loty organizowała. Możemy dziś do końca dnia się zastanowić, czy lecimy w piątek, czy w sobotę. Z osób, które zadeklarowały wylot z Warszawy to nie ma jeszcze potwierdzenia od @Perez i @kolek23. Jest jeszcze kolega @Marvin, który chce jechać z Łodzi, ale podejrzewam, że droga z Łodzi do Berlina może w tym wypadku biec przez Warszawę

 

Czyli jak? Niech każdy z Warszawy się wypowie, kiedy woli lecieć. Piątek, czy sobota? Trzy osoby już zaznaczyłem, zostali jeszcze @Pulek @wwosik @tio @demrenfaris @Hajd

@klinsmann @Misiek jak rozumiem sa chętni na piątek.

 

Przyznam się, że kuszący ten piątek, bo byłby cały dzień na zwiedzanie, ale 2 tygodnie wcześniej też biorę urlop w piątek i nie wiem czy nie będą się na mnie krzywo patrzyli. Dlatego bezpiecznie ja zaznaczam sobotę, ale jak większość będzie za piątkiem to będę walczył w robocie o wolne.

 

Robię rozpiskę

#Teampiątek

1. Misiek

2. Klinsmann

3. Wwosik

 

#Teamsobota

1.Mauro

2. Dem

3. Pulek

4. Kolek23

5. Perez (do potwierdzenia)

6. Hajd

7. tio

 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że mogę w piątek.

 

Tymczasem - dzwoniłem do Herthy i:

 

1. mamy wybrać sobie sektor (i to szybko, bo sporo już wykupione :)https://www.eventimsports.de/ols/hbsctk/de/tk/channel/shop/areaplan/venue/event/112371

 

2. napisać do nich maila podając liczbę osób

 

Wtedy nam zarezerwują. Szczególnych warunków cenowych zdaje się nie ma, ale w ten sposób będziemy wszyscy razem. 

 

 

 

Tu się warto pośpieszyć!

Odnośnik do komentarza
20 minutes ago, Mauro said:

Z osób, które zadeklarowały wylot z Warszawy to nie ma jeszcze potwierdzenia od @Perez i @kolek23.

 

Hej, ja się akurat urlopuję, więc średnio z dostępem do internetu ;) 

 

Zdecydowanie niepodoba mi się opcja z samolotem, wspólny przedział w pociągu albo auto to dużo więcej frajdy.

 

No ale niech będzie. Piszę się na sobotę rano.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, wwosik napisał:

Myślę, że mogę w piątek.

 

Tymczasem - dzwoniłem do Herthy i:

 

1. mamy wybrać sobie sektor (i to szybko, bo sporo już wykupione :)https://www.eventimsports.de/ols/hbsctk/de/tk/channel/shop/areaplan/venue/event/112371

 

2. napisać do nich maila podając liczbę osób

 

Wtedy nam zarezerwują. Szczególnych warunków cenowych zdaje się nie ma, ale w ten sposób będziemy wszyscy razem. 

 

 

 

Tu się warto pośpieszyć!

Jeśli chodzi o mnie, to mogą być miejsca piknikowe (no na pewno nie będę stał cały mecz i darł japę), cena też bez szaleństw (nie wiem, do 30€? ale mogą być też najtańsze, dopasuję się). 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jak mało czasu to faktycznie robimy deadline do końca dnia, kto jedzie. @wwosik A jak to jest, rezerwacja jest jednocześnie z wpłatą? Czy rezerwujesz i masz np. 3 dni na wpłatę?

 

Zgadzam się z @Pulek  tak do 30 euro bilety. me_who pisał, ze te bilety na wirażu to chyba 27 euro. mogę być tam, ale też mogę z piknikami i dziadkami siedzieć. Z ultrasami to jest ryzyko, że jak ktoś będzie do mnie krzyczał po niemiecku "Ej kolego,  nie wpierdalaj słonecznika na tym sektorze" to mogę nie zrozumieć o co chodzi :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mauro napisał:

Jak mało czasu to faktycznie robimy deadline do końca dnia, kto jedzie. @wwosik A jak to jest, rezerwacja jest jednocześnie z wpłatą? Czy rezerwujesz i masz np. 3 dni na wpłatę?

 

Zgadzam się z @Pulek  tak do 30 euro bilety. me_who pisał, ze te bilety na wirażu to chyba 27 euro. mogę być tam, ale też mogę z piknikami i dziadkami siedzieć. Z ultrasami to jest ryzyko, że jak ktoś będzie do mnie krzyczał po niemiecku "Ej kolego,  nie wpierdalaj słonecznika na tym sektorze" to mogę nie zrozumieć o co chodzi :D

 

F1 i F2 są po 26 EUR. Bardziej do środka boiska E.2 za 42 EUR. Na balkonie na środku boiska (28.1) są po 39 EUR. Najlepsze miejsca na dole i na środku są po 60 EUR

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...