Skocz do zawartości

Maryni rodzi się 510 dziecko!


Hawkeye

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

budzę się, a tutaj mail z kolejnym zaproszeniem na rozmowę :kekeke:

 

Hid a tu jeszcze chodzisz na studia?

 

Kaczor Donald, latanie na podwórku do późna, sukcesy Małysza Kowalczyk,Nożnych,Ręcznych,Sikory i siatkarzy, Wakacje nad morzem, i pokemony w Laysach a do tego jeszcze figurki w kinder niespodziance :D i Happy Meal w Macu!

:wub: :wub: :wub:

 

A co robiłeś jak Ci się zachciało na podwórku?

 

 

Z tym nie było problemu bo miałem 10 metrów do domu ;)

Odnośnik do komentarza

Nie, żaden mandacik. Ostatnio sobie słucham Body Count i NWA, a do tego policja to zbrojne ramię systemu, więc jako libertarianin i anarchista naturalnie się mu przeciwstawiam. Dodatkowo, w poniedziałek zawinęli jedną anarchistkę z Poznania - lewaczkę - ale mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza

oho, w pon bylem na rozmowie kwalifikacyjnej po pijaku (bo to jeszcze nie byl kac) i wykrecilem 86% na testach i rekomendacje do dalszego etapu :lol:

nie warto chodzic na trzezwo na takie rozmowy :P

jak ja im sie spodobalem w takim stanie, to sam nie wiem :D

 

Ale nie żartowałeś?

I dwóch anarchistów - też lewaków.

 

A propos protestu:

9nFlOng.jpg

 

http://wiadomosci.tvp.pl/27187639/czarny-protest

 

Oczywiście nie wykluczam, że pani znalazła się tam jako osoba prywatna i manifestująca swoje poglądy, ale... :>

 

 

Ja wiem, że żartujesz, ale w sumie...nic to nie zmienia ;)

Odnośnik do komentarza

Ja nie żartuję.

 

Nie wykluczam, że pani znalazła się tam z powodów osobistych, w sumie nie powiedziała też niczego kontrowersyjnego, ale za to powiedziała w sposób pasujący do wydźwięku reportażu :D "Nie będę krową rozpłodową", "ktokolwiek mnie nie dotknie" wyraźnie koreluje z ideą brania tabletek po jako formy antykoncepcji, którą niektórzy forsowali jakiś czas temu jako obowiązującą wśród rozwiązłej młodzieży.

 

No i fakt, że pani jest aktorką, i to raczej nieznaną, oraz przypadek aktora do wynajęcia spod krzyża (nie pamiętam jak się nazywał) daje podejrzenia, że wywiad mógł być nie do końca autentyczny.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie ma tu podstaw do snucia teorii spiskowych. Jeśli laska jest aktorką (a można mieć zastrzeżenia co do identyczności obu osób ze zdjęć), to bliżej jej do poglądów, które zamanifestowała w wywiadzie ;) Choć wiadomo, że w TVPiS propaganda jest na pełnej i takie rozwiązanie jest możliwe.

 

A dziś wieczorem delegacja do Jeleniej Góry, hotel na wypasie opłacony, jutro krótki termin i zwiedzanie miasta. Tak można sobie jeździć ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...