Skocz do zawartości

Maryni rodzi się 510 dziecko!


Hawkeye

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem wczoraj oglądać Luke'a Cage'a i pomijając fakt, że strasznie tam ciemno ;) to już mają u mnie plusa za klimat i kilka postaci znanych z innych ról.

Jest koleś grający Dantona w House of Cards, jest Theo z Synów Anarchii, jest Sugar z Banshee, jest ten śmieszny detektyw FBI z Raya Donovana. Zapowiada się ciekawe, do tego sporo muzyki jaką lubię.

 

Napisałbym to w serialowym, ale mam zablokowane słowo "serial" w pracy :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

+19°C w biurze :|

 

+24 za oknem ;)

 

Taka pogoda jest w Barcelonie przez cały rok? Bo się właśnie zastanawiam, czy jest sens brać w ogóle długie spodnie :D

 

~20 i więcej stopni od marca/kwietnia do października. Listopad-Luty może spaść/spada poniżej 10, w najgorszym przypadku poniżej 5 i potrafi nieźle pizgać :) (albo to się inaczej odczuwa, gdy ciągle jest tak ciepło. Ja mam wrażenie, że wówczas jest tak zimno jak w Polsce w temperaturach minusowych ;)).

 

Bierz długie. W ciągu dnia można spokojnie na krótkich w słońcu latać, ale wieczorami/z samego rana już się chłodniej robi. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...