Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przeżyłem wesele więc dobrze wycyrklowałem co którą kolejkę pić.

 

 

 

 

 

 

O jasny chuj, że się tak wyraże. Mój brat to debil :keke:

Emotka wskazuje, że to coś zabawnego, więc rozwiń :)

 

Mnie bawi, resztę rodziny mniej ;)

Zrobił dzieciaka po 4 miesiącach znajomości z laską (która ma już 2 dzieci z kimś innym) bo to prawdziwa miłość itp. Ale po kolejnych dwóch miesiącach już mu się odwidziało a przynajmniej zachowuje się jakby się odwidziało :keke:

 

To nawet ja używałem gumek :keke:

 

 

do masturbacji? po co?

 

Do ruchania loszki! Aż z łóżka wiury leciały :P

 

Pomijając zoofilię, co to są wiury? :-k

Odnośnik do komentarza

FYM, ja musiałem tydzień temu się napić, piłem wódkę cały dzień, najpierw z przyszłym teściem, a potem z mężem kuzynki narzeczonej (:D), dwa dni później w szpitalu mi wyszły próby wątrobowe dwukrotnie ponad normę, Ty się nie bałeś o to?

Odnośnik do komentarza

No ja też ostatnio byłem na piątkowym weselu. I to nawet msza była na 16... Taniej, łatwiej o termin. No i na wesele zaprasza się grubo wcześniej, więc jest czas na zaplanowane urlopu czy coś. Wiadomo, że część może odmówić przez to, ale jak komuś zależy to przyjdzie. Jak duża rodzina to luz ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...