Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

No, staromodny jestem :-k Kredyt mielismy juz wczesniej, rozwodzic mi sie nie chce - jak rzyć? :roll:

Jeszcze wszystko przed Tobą :) Rozwód tym bardziej spektakularny im dłuższe małżeństwo

 

A co, Ty juz masz za soba?

 

Nie, wnioski na podstawie wielu obserwacji. Małżeństwo małżeństwem, ale nawet całkowita monogamia nie wydaje mi się szczególnie dobrym systemem. Na dłuższą metę powoduje tylko frustrację, szczególnie dla mężczyzn.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

No, staromodny jestem :-k Kredyt mielismy juz wczesniej, rozwodzic mi sie nie chce - jak rzyć? :roll:

Jeszcze wszystko przed Tobą :) Rozwód tym bardziej spektakularny im dłuższe małżeństwo

 

A co, Ty juz masz za soba?

 

Nie, wnioski na podstawie wielu obserwacji. Małżeństwo małżeństwem, ale nawet całkowita monogamia nie wydaje mi się szczególnie dobrym systemem. Na dłuższą metę powoduje tylko frustrację, szczególnie dla mężczyzn.

 

Jaka monogamia? Przecież jest internet.

Odnośnik do komentarza

jakiś dowód na tę tezę? :>

A ile znasz par, które są razem od zarania dziejów i nie były nigdy w innym związku? Jednak średnio człowiek w ciągu życia ma około 30 partnerów seksualnych, co średnio rzutuje na monogamiczne tendencje, nawet jeśli te związki nie są w tym samym czasie. Jest również wiele przesłanek typowo ewolucyjnych, ale to już nie temat na Marynię.

Odnośnik do komentarza

teoretycznie znam kilka, ale co z tego, skoro wszysztkie są skażone kulturą, więc co to ma wspólnego z naturą?

 

no i tą ewolucją uważaj, bo pamiętam jak kiedys twierdziłeś, ze dąży ona do jakiejś superrasy, w dodatku powołojąc się na Darwina :P

Odnośnik do komentarza

teoretycznie znam kilka, ale co z tego, skoro wszysztkie są skażone kulturą, więc co to ma wspólnego z naturą?

 

no i tą ewolucją uważaj, bo pamiętam jak kiedys twierdziłeś, ze dąży ona do jakiejś superrasy, w dodatku powołojąc się na Darwina :P

A to chyba mnie z kimś pomyliłeś :P Na pewno dąży do stałego rozwoju gatunku (zgodnie z teorią Darwina), ale żebym pisał o superrasie, to sobie nie przypominam i wątpię, bo przecież to nieskończona droga :)

 

A co do tematu monogamii, to ewolucyjną rolą mężczyzn było zapłodnienie jak największej ilości kobiet. Dlatego też kobiety były jednym z najważniejszych trofeów wojennych.

 

 

Skąd takie liczby? Mi się kiedyś obiło, że ta średnia krąży w okolicach 5-6.

 

Szczerze mówiąc nie pamiętam gdzie o tej liczbie przeczytałem. Niemniej jednak nawet zakładając, że to 5-6, to z monogamią wciąż nie ma to wiele wspólnego.

Odnośnik do komentarza

 

jakiś dowód na tę tezę? :>

A ile znasz par, które są razem od zarania dziejów i nie były nigdy w innym związku? Jednak średnio człowiek w ciągu życia ma około 30 partnerów seksualnych, co średnio rzutuje na monogamiczne tendencje, nawet jeśli te związki nie są w tym samym czasie. Jest również wiele przesłanek typowo ewolucyjnych, ale to już nie temat na Marynię.

 

Ciekawe kto nadrabia moją średnią :-k :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

jakiś dowód na tę tezę? :>

A ile znasz par, które są razem od zarania dziejów i nie były nigdy w innym związku? Jednak średnio człowiek w ciągu życia ma około 30 partnerów seksualnych, co średnio rzutuje na monogamiczne tendencje, nawet jeśli te związki nie są w tym samym czasie. Jest również wiele przesłanek typowo ewolucyjnych, ale to już nie temat na Marynię.

 

Ciekawe kto nadrabia moją średnią :-k :keke:

 

ja :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...