Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież napisałem, ze to książka bardziej :) Z reszta spędziłem przy niej doskonale z 10-12h, także wychodzi ze 2 zeta na godzinę póki co (bo w AppStore kosztuje 5 ojro). Póki co najlepiej wydane hajsy przez telefon.

 

Ponadto ja szerokim łukiem omijam wszelkie "darmowe" gry na telefon. Wole zapłacić i nie męczyć sie z reklamami, nachalnym wciskaniem jakiś kryształów/monet i trafianiem na paywall co piec chwil. Jedyne co gram tego typu, to Futurama.

Odnośnik do komentarza

No właśnie chciałbym, gorzej że lubię i tak średnio sobie wyobrażam bez tego poranną kawę. Z drugiej strony jako studenciak nie mam jakoś nie wiadomo ile kasy, więc wzięcie sprzętu na raty wiązałoby się ze zmniejszeniem miesięcznego budżetu, a dzięki temu może nie miałbym na fajki ;).

Bezpieczniej odwrotnie. Nie palić, a to, co do tej pory wydawaleś na fajki oszczędzać na sprzęt. Nic to nie da, ale w te stronę przynajmniej nie zostaniesz bez kasy na jedzenie :D
Odnośnik do komentarza

TVP2, program, w ktorym kabaret OTTO gra swoj stary skecz, potem rozmawia z udajacym rastafarianina 50-letnim Darkiem Malejonkiem, potem on gra swoj kawalek z niesmiertelnym "lolojoj", a teraz leci przeaktorzony skecz, z ktorych fajne sa tylko nogi takiej jednej Izy... To juz chyba lepszy byl ten kabareton, co to w Maryni me_who, Przecinak i Parova komentowali.


A teraz wszedl Bayer Full, no kurwa ekstra to jest.


Teraz dwie panny czytaja limeryki przyslane przez widzow. Walcze dalej.


Kibicowskie piosenki dwoch Andrzejow o Polsce na Euro, czerstwo, czerstwiej, sciana....

Odnośnik do komentarza

 

 

Do utraty sił wygląda na spoko film.

Ckliwośc i przewidywalność

Obejrzałem "Planete singlii" Nie porzygałem się, było zabawnie, ale Stuhr ni chuja nie pasował do tej roli.

 

 

Ja bym powiedział, że poruszający ;) No, ale przewidywalność racja. W sumie krytykujesz (?) ten film, a zaraz potem piszesz, że oglądasz polską komedię romantyczną. WTF.

 

 

Bo ja każdą kategorie filmu traktuje inaczej ;)

 

No właśnie chciałbym, gorzej że lubię i tak średnio sobie wyobrażam bez tego poranną kawę. Z drugiej strony jako studenciak nie mam jakoś nie wiadomo ile kasy, więc wzięcie sprzętu na raty wiązałoby się ze zmniejszeniem miesięcznego budżetu, a dzięki temu może nie miałbym na fajki ;).

 

Masz jeszcze szanse nie wyewoluować w drugiego Paróve ;) Jak to Cię nie zmotywuje to ja nie wiem :P

Ja jak zaczynałem studia, to przy wzroście 187cm ważyłem z 72kg, szybko przybrałem do 84kg, w zeszłe wakacje 94kg. Co ciekawe, ciągle utrzymywałem podobny styl życia, zmieniło się tylko otoczenie. Co ciekawe, kiedy przestałem grać w siatkówkę, a zacząłem w CSa :keke: schudłem do 79kg, a teraz gdy nie mam jak nerdzić to znów waga skoczyła do 85kg. :D

 

Panie CS to sam stres :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...