Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, nie mógłbym chyba pracować za kółkiem. Dzisiaj od 7 jeździłem po całym mieście, dopiero wróciłem i nawet nie chce mi się iść do lodówki, aby coś zjeść :P (oczywiście forumek to priorytet).

 

A jak sobie pomyślę, że w przyszłym tygodniu znowu podróżowanie mocno i to na kilka dni (ale już nie samochodem), a na początku października trochę pozwiedzam Polskę... no, mam nadzieję, że mi przejdzie ta niechęć :P

 

Przez 23 dni września zrobiłem jakieś 3,5K km :) i jakby mi powiedzieli: pakuj siebie i psa i jedziemy w trasę, to bym się nawet sekundy nie zastanawiał :)

Odnośnik do komentarza

 

Kurczę, nie mógłbym chyba pracować za kółkiem. Dzisiaj od 7 jeździłem po całym mieście, dopiero wróciłem i nawet nie chce mi się iść do lodówki, aby coś zjeść :P (oczywiście forumek to priorytet).

 

A jak sobie pomyślę, że w przyszłym tygodniu znowu podróżowanie mocno i to na kilka dni (ale już nie samochodem), a na początku października trochę pozwiedzam Polskę... no, mam nadzieję, że mi przejdzie ta niechęć :P

 

Przez 23 dni września zrobiłem jakieś 3,5K km :) i jakby mi powiedzieli: pakuj siebie i psa i jedziemy w trasę, to bym się nawet sekundy nie zastanawiał :)

 

 

To mi rok temu przy przeglądzie wyszło, że zrobiłem 2k przez cały rok :D Dzisiaj jadę zrobić nowy, ale nie sądzę, żebym przebił 3k :-k

 

Jakie życie taki rap

Głucha noc, noc głucha.

Odnośnik do komentarza

 

ej, a jak ogłoszenie jest po angielsku to list motywacyjny pewnie też by wypadło wymęczyć w ingliszu?

Napisz po francusku. Będzie fun!

 

ej, a jak ogłoszenie jest po angielsku to list motywacyjny pewnie też by wypadło wymęczyć w ingliszu?

Ktoś jeszcze stosuje listy motywacyjne :| ?

Niestety tak. W Holandii połowa ofert do korpo ma lm jako mus :|

W UK tez, ale nie sadze zeby ktos je czytal. Z drugiej strony LM to maks. pol strony, strasznie duzo to to nie jest. Wole to niz fyfnascie roznych pytan w stylu "Dlaczego chcesz pracowac w naszej firmie"

Odnośnik do komentarza

 

 

ej, a jak ogłoszenie jest po angielsku to list motywacyjny pewnie też by wypadło wymęczyć w ingliszu?

Napisz po francusku. Będzie fun!

 

ej, a jak ogłoszenie jest po angielsku to list motywacyjny pewnie też by wypadło wymęczyć w ingliszu?

Ktoś jeszcze stosuje listy motywacyjne :| ?

Niestety tak. W Holandii połowa ofert do korpo ma lm jako mus :|

W UK tez, ale nie sadze zeby ktos je czytal. Z drugiej strony LM to maks. pol strony, strasznie duzo to to nie jest. Wole to niz fyfnascie roznych pytan w stylu "Dlaczego chcesz pracowac w naszej firmie"

 

Ale te pytanie i tak na rozmowie padną

Policja poszukuje byłego bramkarza Lotto Ekstraklasy

 

 

Drugi ulubiony bramkarz Icona xD

Odnośnik do komentarza

 

W kancelarii parafialnej mam na komputerze Windowsa XP. Dziś jest trochę nuda, więc odpaliłem z ciekawości kierki przez internet :D o dziwo znalazło graczy niemal od razu :D jeszcze ludzie z tego korzystają ;)

W Polsce jest dużo parafii :)

 

Chyba nie myślisz, że wszystkie mogą sobie pozwolić na taki luksus, jakim jest Windows XP :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...